Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számotokra milyen egy tökélete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen egy tökéletes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mik az elvàràsaitok? Hogyan kèpzelitek el a partnereiteket, külsőleg ès belsőleg is?

Miket nem tudnàtok elfogadni...stb :)

Kategòria ;)



#szerelem #kapcsolat #tulajdonság #hiànyzik a szerelem #az èletemből #:D unatkozom #:D lehet
2016. okt. 18. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
képzeletbeli ^^
2016. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Belsõleg szeressen de tényleg. Legyen kedves velem mint ahogy én is vele,nem baj ha romantikus mert szeretem ha meglepnek vagy akàrmi:) ne legyen féltékeny annyira hogy màr az túlzàs legyen és bizzon meg bennem. Külsõleg ne legyen fiús inkàbb laza,sportos kissé nõies,hosszú haja legyen:) hogy tudjam piszkàlni azt imàdom de szerintem sokan:). Fogadjon el engem is ahogy vagyok (magamat soha nem fogom) ahogy kinézek àltalàban sportos laza stílusom van néha néha a magassarkú is bele fér:P

Nagyjàból ennyi.../L

2016. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kérdező nem szeretnél ismerkedni ? :D :)
2016. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ajànlhatom akkor itt ismerkedj:) Szerintem minden korosztàly megtalàlható 16-...:D
2016. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Olvasta valaki a kulcsszavakat? :D

Oda van írva, hogy "unatkozom", szóval KITALÁCIÓ a kérdés és egyértelműen pasi a kérdező :D

2016. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

"Ha ajànlhatom akkor itt ismerkedj:) Szerintem minden korosztàly megtalàlható 16-...:D"


Sok lehet a KAMUS pasi :D

2016. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jajj és akkor mi van ha kamu, csak rájön mindenki időben privátban... :D meg szerintem aki válaszol is unatkozik, hogy nincs jobb dolga :D
2016. okt. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most "mivan abba" hogy ezt az oldalt ajànlottam neki?:) ha unatkozik ha nem...pasiknak nõknek.
2016. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pasi, nő vagyok aki nem hiszi ìrhat ;) de lègyszi pasik ne :D

Amùgy tènyleg èrdekel a tèma, főleg mert most kezdek ìgy magammal megbaràtkozni ès èrdekel, hogy màs nők kb mit vàrnak el egy màsik nőtől ;) az unatkozàst arra èrtettem, hogy lehet nem fogalmaztam meg 100%-osan a kèrdèst, màrmint tudtam volna kicsit többet ìrni, hogy mi èrdekel :)

A kulcsszavakhoz meg annyit, hogy jòl eldumàltam magammal :D a vège vicces lett csak azt màr nem dobta ki ;)

A lènyeg a lènyeg, aki szeretnè vàlaszoljon :) 20L

2016. okt. 18. 23:34
 10/12 A kérdező kommentje:

Szeretne*

A 2. vàlaszolònak pedig köszönöm a vàlaszàt :)

2016. okt. 18. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!