Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Számotokra milyen egy tökélete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen egy tökéletes kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mik az elvàràsaitok? Hogyan kèpzelitek el a partnereiteket, külsőleg ès belsőleg is?

Miket nem tudnàtok elfogadni...stb :)

Kategòria ;)



#szerelem #kapcsolat #tulajdonság #hiànyzik a szerelem #az èletemből #:D unatkozom #:D lehet
2016. okt. 18. 18:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Mindenkièt köszönöm, csak a 2. ìrt a kèrdèseimre vàlaszt...

Kicsit bolond vagyok ma :D XD na mindegy :)

2016. okt. 18. 23:37
 12/12 anonim válasza:

Nagyon aranyos vagy kérdező ;) tetszik a poénos megnyílvánulásod :)) ha szeretnél ismerkedni írj :)

Számomra a tökéletes kapcsolatot egy nőies nővel tudom elképzelni, akivel minden téren megtudjuk érteni egymást!

szeretem ha valaki, humoros, ha nem szégyenlős és akinek mindenről van véleménye :) szeretek hosszasan és sokat beszélgetni, bármilyen témáról ;) szeretem, ha valaki védelmező típus, és ha egy kicsit féltékeny, nem nagyom csak egy picit :)) legyen a kapcsolatunk romantikus, és szeretet teljes ;) olyan partner, aki nem fél kimutatni, ha szeret valakit :) ja és egy picit legyen titokzatos, olyan akit nem minden helyzetben lehet megfejteni :D :D

A kaőcsolatban a legfontosabb dolog a bizalom, szeretet, hűség és odafigyelés :) na meg az idő, hogy legyen időnk a másikra és azért a jó szex is fontos :)

De a legfontosabb a kölcsönös szeretet, mert ha szeretet van, mindent meglehet oldani :) 21L

2016. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!