Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti is ennyire idegesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is ennyire idegesek voltatok az első szex előtt? Hogyan nyugtassam meg?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel még nem feküdtünk le egymással, neki èn vagyok az első nő az èletèben. Ezért nem siettettem nála dolgokat, de látom rajta, hogy nagyon rágörcsölt erre a dologra ès már kezdem azt èrezni, hogy èn vagyok a hü**e, hogy eddig vártam a szexszel. Beszèlgettünk is erről ès látom is rajta, hogy kellőkèppen feltudom izgatni ès olyankor már felajánlotta, hogy tegyük meg, de én nem akartam, mert szerintem mèg nem àllt rà kèszen. A lènyeg az, hogy mivel mind a kettőnknek hosszù hètvègèje van, megszerveztem egy utazàst Párizsba (csak 4 napra), a tudta nèlkül. Tegnap mondtam el neki, ès azòta láthatóan rástresszelt a dolgokra. Hogyan tudnám megnyugtatni, hogy minden rendben lesz? Nem akarom, hogy ùgy èrezze, ezzel az ùttal kihasználom őt vagy elvárom, hogy lefeküdjünk egymással. Egyèbkènt 3 hónapja vagyunk együtt, szerintetek korai az amit csináltam? 3 hònap utàn, (mèg ha nem is egy vadidegennel) elutazni egy màsik orszàgba...

Ez azèrt is lehet, mert nem bìzik bennem? Viszont elèggè stresszelős, legyen az vizsga, talàlkozò stb. Lányok voltatok már valakinek az elsők? Hogyan vezettétek be "a leszbikus szexbe"?

Èn emlèkszem az elsőmre, ami egèsz jò volt, de ennyire nem görcsöltem rà a dologra :O Mikor felhozta a szex tèmát, elmondta, hogy azèrt is ideges, mert nekem már több partnerem is volt, akik tapasztaltabbak voltak nála ès nem szeretne bènázni. Kicsit ùgy èrzem, ezzel mèg az èn önbizalmamat is elveszi...na de majd lesz valahogy. Szakìtani nem akarok, mert nagyon megszerettem ès bìzok abban, hogy a kèsőbbiekben nem lesz a szexszel problèmánk...volt valaki hasonlò cipőben?

24LL



#kapcsolat #leszbikus #első szex #kellene már egy pszichològus #lehet ez nem is rossz ötlet #kezdek èn is begolyòzni #nagy felelőssèg ez az első szex dolog
2017. jún. 15. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Párizsban franciázni zseniális ötlet.:)Amúgy tényleg ennyire életképtelenek a mai lányok?
2017. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csak tapasztalatlanok voltak lánnyal.

Nekem az a tapasztalatpm ,hogy meled kell vezetni és segíteni neki.Amikor oda kerül a sor hogy ő viszonozzon ,hagyd hogy ő kezdje el ,de közbe vezesd a kezeddel vagy mond neki ,hogyan is szeretnéd.Szex közben is kell kommunikálni,másnem nonverbálisan.

Nekem az a szokásom ha ilyen lánnyal vagyok ,hogy először csak én kényeztetem őt ,az első alkalommal van hogy viszonzást sem várok ,mert új lehet neki,de ha akarja akkor semmi akadálya.Neked kell a határozottabbnak lenned.

2017. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én egyáltalán nem voltam ideges az első elött, örültem, hogy végre megtörténik. Nem normális, hogy valaki ennyire "görcsöljön", nem 600 ember előtt mond beszédet, magától is vágynia kellene rá, hogy együttlegyen azzal, akit szeret. A hátteréről nem írtál,de lehet, igazábol nem is gondoja ezt komolyan, csak kíváncsi vagy ilyesmi. Sok lány van, akit elméletben izgat egy másik nő, de a gyakorlatban nem érnének hozzá. Ha már három hónapja együtt vagytok, az már bőven nem korai.Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én igenis szakítanék vele...Nem azért mert annyira fontos a szex nekem, hanem azért mert ha ennyire nem bízik bennem, nem kíván, akkor mi értelme van együtt lenni? Az más, ha mondjuk valami nagyon negatív élménye volt a szexszel kapcsolatban, pl.zaklatták vagy megerőszakolták és azért nem akarna, akkor természetesen várnék rá és támogatnám, de ilyesmiről nem írtál. Persze megértem, hogy van amihez idő kell,pl.ha nem akarná még felvállalni a kapcsolatotokat a családja, barátai előtt azt megérteném, de ezt? Arra, hogy-hogy nem áll készen, hogy megérintsen, megcsókoljon, hogy gyengéd legyél vele,szeresd?? Vagy amúgy sem szoktátok megölelni, megpuszilni egymást? Ha valakit szeretek igénylem, hogy hozzáérjek. Szerintem felesleges vesződnöd ezzel a párizsi úttal, csak idő- és pénzpocsékolás lesz, illetve csalódás.

20/L/L

2017. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shaddark ***** válasza:
0%

Ha sokat dicséred az segíteni fog.


"Nem akarom, hogy ùgy èrezze, ezzel az ùttal kihasználom őt vagy elvárom, hogy lefeküdjünk egymással. "

Ezzel a mentalitással még lesznek gondjaid...

Egy férfi megszerzi amit akar - a nők pedig szeretik ezt a fajta mentalitást. Sőt elvárják.


Nagyon jó ember lehetsz, ez dícséretes és szép dolog de egy kicsit próbáld meg a saját érdekeid érvényesíteni mert ez a hozzáállás, bármennyire is furán hangzik de terheli és megviseli a hölgyeket hosszútávon.

Ők a társad akarnak lenni aki megadja neked amit szeretnél, azaz boldoggá tesz.

Ha így állsz hozzá azt hiszi majd hogy nincs is szükséged rá és ő lesz boldogtalan...

Ajánlom figyelmedbe :

Robert A. Glover Nincs többé jófiú c. könyvét.

2017. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kategóriát figyelted? + Rögtön az első mondat a kérdés alatt így végződik:"én vagyok az első ,nő az életében". Persze a szövegértéshez szükségeletetik intelligencia is.
2017. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shaddark ***** válasza:
87%

Oh, bocsánat, ezt benéztem :(


Intelligencia :))

2017. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a párom nagyon rá volt stresszelve az első alkalomra. Sőt olyannyira, hogy az elsőt abba is kellett hagyni, mert "neki nem megy". Akkor ott nagyon csalòdott voltam ès ùgy èreztem, nem bìzik bennem, nem vonzòdik hozzám stb.

Persze ő pròbált nyugtatni, hogy ilyenről szò sincs, ő csak szeretnè ha tökèletes lenne de fèl, hogy nem tud majd kielègìteni ès persze ùgy gondolta, hogy nem fog majd a teste tetszeni (nèha bolondok tudunk àm mi nők lenni 😂). Az első pár alkalmunk aztàn ùgy is törtènt, hogy nem vártam tőle viszonzást ès pròbàltam belè önbizalmat önteni, hogy gyönyörűnek talàlom stb :)

Figyelj, annyit mondhatok, hogy ma már ő a dominánsabb fèl a kapcsolatunkban, csak hagynom kellett kibontakozni ès wááá!!

Szerintem ne siettes semmit, nem azt mondom, hogy a vègtelensègig várj de adj időt neki! Te èrzed, hogy szeret e, azt, hogy a kèsőbbiekben le tudna-e egy nővel feküdni vagy sem. Viszont ìrtad, hogy felajánlotta már a szexet! Nem kellene, hogy problèma legyen ;) èn szurkolok nektek!

26LL

2017. jún. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap èrtünk vissza a kiruccanásból, szerencsère minden jól alakult ès vègre megtörtént a szex is! Yess! Szóval egèsz jó volt minden ès ùgy èrzem, hogy mostmàr a párom is egy kicsit elengedte magàt a kapcsolatunkban! Remèlem a mi kapcsolatunk is olyan lesz mint az utolsò vàlszolòè:)

2017. jún. 20. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök nektek! Azòta minden ok? :)
2017. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta, kérdező? Együtt vagy még vele?
2021. szept. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!