Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Most leszek először együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek először együtt nővel, tippek?

Figyelt kérdés

Esdig csak férfiakkal voltam, első kaland lesz nővel, vagy talán nem is csak kaland. De a lényeg h fogalmam sincs mi a menet. Értem h majd magától jön és nem is félek de mivel név nélkül megy leírnátok nekem pár saját sztorit h csinaljatok?


Pl:mindegy h ki kezdi a masiknak?, egyszerre dolgok?,eszközök talan?, vagy megfog elegedni nyelvvel, ujjal?


Neki is ez lez az első nővel...



2017. máj. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Akkor moat lesz a legkiaebb eselye hogy teherbeess.


:-)


Ha akarod ne gondolkozz. Bugyi le oszt hadd szooooljon. Nyalas menni fog, akkor nincs gond.

2017. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5, 25, 37, 55, 83!
2017. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kosz igyekszem majd
2017. máj. 14. 20:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Masodik magyarul? :D
2017. máj. 14. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Izgasd fel. Csókolgasd,simogasd vègig a testèt.Èn egy finom masszírozásból szeretem indítani a sexet.

Nem kell semmilyen eszköz ott a nyelved és a kezed. Ha egyszerre nyalod ès ujjazod szeretni fogja.

20ll

2017. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, egy tipp! Ha bejön, 1,18 milliárd Ft-ot ér! :D


De hogy értelmes választ is adjak: gondold végig, hogy neked mi volt eddig jó, s próbáld meg neki is ezt átadni.


Eszközökkel meg szerintem ráérsz még. :)

2017. máj. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha férfival már voltál,akkor nagyjából tudod hogy zajlik egy együttlét,nem vagy teljesen tapasztalatlan.Ha rögtön a lényegre tértek,akkor átöleled,csókolóztok,levetköztök,vagy akár levetköztetitek egymást.Ebben az esetben ahogy húzod le róla a ruhát,adj puszikat a testére.Ha ő szeretne veled valamit csinálni nyílván megvárod míg végez.Valószínűleg nem fog fadarabként állni és várni,hogy csak te dolgozz,mire levetkőztök valószinűleg maguktól be fognak indulni a dolgok,de mondjuk ha már meztelenek vagytok,feküdjetek le az ágyba,csókolózzatok,foglalkozz a melleivel és a kezeddel finoman kezdd el masszírozni a csiklóját.Mikor elég nedves,kényeztesd a nyelveddel.Nyalogasd az egészet,aztán körözz a csiklón.Míg a csiklón dolgozol használhatod a kezed is.Ő ugyanígy fogja viszonozni.


Ha előbb randiztok,akkor is köszöntheted egy forró csókkal,gyakran érintsd meg,ha lehet fogd meg a kezét.A megfelelő pillanatban,mikor kettesben vagytok,mehet a fenti forgatókönyv.


Tökéletesen elégedett lesz a kezeddel és a nyelvedde,nincs szükséged semmilyen kacatra.

2017. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
#7,Nagy tapasztalatod van, szivem ;D
2017. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!