Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondolnátok arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról, ha találkozó előtt hangüzenetet kérne tőletek a másik fél?

Figyelt kérdés
Ezzel azt akarná leszűrni, hogy mennyire meleges a hangotok.
jan. 17. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Hetero vagyok, de szerintem ez teljesen természetes, én szeretek egy picit beszélni tali előtt.
jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszámcsere illetve rövid beszélgetés nélkul eleve még csak nem is találkoztam soha senkivel.Nem a hangját akartam minősíteni,de tény és való sokat elárul.
jan. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 steven95 ***** válasza:
72%
Megesett a dolog velem, hogy akart velem telefonálni. Aztán gyanút fogtam s rákérdeztem, hogy a hangszínemet akarja e ellenőrizni, bevalotta hogy igen. Én meg elköszöntem tőle. A természetes hangjáról senki nem tehet. Szánalmas hogy b.ziskodni akarsz valakivel, de közben a masikról ne gondolják a hangja alapján szteretipikusan hogy b.zi. Úgyhogy én nem találkozok ilyen mentalitású emberekkel.
jan. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jani Belucci ***** válasza:
11%
Jót röhögnék rajta. Ránézésre meg lehet rólam mondani szerintem, hogy nem meleges a hangom. De tökre rendben van, ha valakinek hangszínre is vannak preferenciái, és jobb ha még találkozó előtt kiderül, hogy nem téged keres.
jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam már 195cm magas

Nagydarab pasival, mikor megszolalt senkinek nem volt kétsége hogy a pali nem heteró.


Telefonos beszélgetés randi előtt alapnak kellene lennie.

Csak hát itt olyan sok a titkos Análka hogy még azt se merik megadni.

jan. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
A hangüzenet elég egyoldalú. Ha telefonon szeretne beszélni az oké, de az üzengetés kicsit olyan mint a vakrandi. Ha nem tetszik lelép? Bár ha hang miatt lép le azért nem is kár.. 🙄
jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A telefonbeszélgetéssel vagy facetime-mal, hasonlóval nekem sem lenne gondom. De egy egyoldalú hangüzenetkérést furcsának találok.
jan. 18. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én két részre bontanám ezt a dolgot. Egyrészt hangszínre, másrészt hanghordozásra. Azt, hogy kinek milyen a hangszíne, arról senki sem tehet, ez nem nagyon változtatható tudatosan. (Talán erős dohányzással vagy hasonló praktikákkal, "jég dupla whiskyvel", de ezek nem túl egészséges praktikák.) Nekem pl. nincs egy mély, karakteres, férfias hangszínem, inkább ilyen szürke, középzónás, rekedtes a hangom. Van akinek bejön, másnak meg nem. Tudom magamról, hogy nem tetszik mindenkinek a hangom és "szokni kell" a hangzását, mert elsőre sokaknak idegenül, furcsán hat. Olyan is volt már, hogy valaki hülyén, bunkó módon reagálta le a dolgot. Nem nagy ügy. Megszoktam.

Másrészt viszont ott van még a hanghordozás is, ami szintén nagyon fontos eleme, jellemzője a beszédnek. Nekem nincs szép hangszínem, de a hanghordozásom, a beszédstílusom nem 6uzis. Nem affektálok, nem vinnyogok, "nem kényeskedek, nem hisztizek, nem csajoskodok" a hangommal beszéd közben. Normál stílusban beszélek, csak éppen nem egy extramély, férfias, brummogó hangon. A hanghordozást azt lehet tudatosan változtatni, formálni, a beszéd stílusát lehet tudatosan alakítani egy kis odafigyeléssel. Már akit izgat a dolog, hogy ne legyen túl élénk, harsány vagy éppen nőies, vagy 6uzis a hanghordozása. A hangszínt nem igazán.

Nem gondolom azt, hogy nálam döntő szerepe lenne (vagy lett volna) a hangszínnek ismerkedéskor. Szerintem századrangú kérdés. Nyilván van olyan hangszín, amitől egyből kiolvad a gumi a gatyámból, ha meghallom, de nekem a többvel sincs semmi különösebb gondom. (Pl. az Ungár P. hangja, nekem az ilyen hangszín, hangfekvés is tetszik. Vagy a Ficsor Benedek hangjával sincs gondom, engem ez sem zavar, sőt tetszik, mert különleges, mégis férfias a beszéd stílusa, dinamikája, annak ellenére, hogy magasabb, rekedtesebb a hangszíne.)

Ficsor Benedek hangja (0:40-től):

https://www.youtube.com/watch?v=Ocyf-XN5HR4

Nálam azt hiszem nem sorsdöntő a hangszín. A beszéd stílusa, a hanghordozás viszont lehet, hogy már elgondolkodtat. A túlzott(!) csajosság, 6uzisság nem annyira az én asztalom. És nem azért, mert emiatt bárkit is elítélnék vagy szégyellnék vele megjelenni nyilvánosan, társaságban. Én is meleg vagyok, nem érdekel, ki 6uziz le. Egyszerűen csak a nőies vagy inkább a 6uzis beszédstílus nem jön be, nem tetszik, nem áll közel hozzám. Ha valakinek "kis mértékben" "meleges" a hangja, beszéde, az nem zavar, még aranyos is lehet, jól is állhat neki. A párom is ilyen. De a drámakirálynő nagyasszonyos affektálást meg a sikítozást azt nem bírom. Az nekem sok. A stílusát tekintve. Szóval teljesen megértem, ha valakinek fontos a másik hangja is. Nyilván az nem annyira szimpi, ha valakinél már önmagában a hangszín is kizáró tényező, de megértem, hogy valakinek ez is szempont. Amikor ma már bármi kizáró tényező lehet (öltözködés, megjelenés, pénisz méret, kinézet, szemszín, hajszín, magasság, karrier, távolság, eltérő gondolkodás, testszőrzet, intim szőrzet, bármi), akkor miért pont a hang ne lehetne az? Ezen én nem akadok fenn. Kinek ez, kinek az a fontos.

jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg igen.

#7 +1

(#8)

jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem akinek nincs rejtegetnivalója az igenis küld hangüzenetet.mindenki elítéli de tudomásul kell venni hogy az ismerkedés egy komplex dolog.Aminek része a- csúnyán fogalmazva -a pofavizit.
jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!