Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Természetes intimmel rendelkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes intimmel rendelkező meleg srácok könnyedén ismerkedtek? És miért döntöttetek úgy, hogy nem vágjátok le a szőrt?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, én trimmelem magam (mert számomra úgy kényelmes). Néha azt érzem bárcsak 20 évvel ezelőtt tudtam volna ismerkedni, amikor a borotválkozás nem volt “trendi” és elvárás, mert nagyon vonzónak gondolom, ha valaki természetesen szőrös lejjebb.


És nyílván nem is ez lesz az első amire rákérdezek ismerkedéskor (merthogy célirányosan nem szexet keresek), de valahol a szexuális vágyamnak meg tetszik a gondolat…


Természetes intimmel rendelkező srácok, férfiak, sikerrel ismerkedtek? Miért döntöttetek úgy, hogy nem trimmeltek?


2023. dec. 15. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem homo, csak bi, de nekem így tetszik magamon,és a partnereimnek is mindig bejott így.
2023. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 steven95 ***** válasza:
100%
Én is megtapasztaltam egy "szőrtelenítési nyomást", de a szívemre hallgattam. Nem kell másoknak megfelelni. Nekem egy srác/férfi szőrösen jön be. És olyan szeretek lenni amilyen nekem is bejön. Egyszerűen elengedtem azt aki "sajnálja" hogy nem szőrtelen/erősen karbantartottra számíthat tőlem, akkor nem egymást keressük. Sok sok ember van kint akinek a szőr egyfajta 'afrodiziákum'. A trimmelés nálam mondjuk belefér, de nem érzem rosszul magam ha természetes már egy ideje. 27F
2023. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

"26 éves vagyok... Néha azt érzem bárcsak 20 évvel ezelőtt tudtam volna ismerkedni"


6 évesen? :P

2023. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy trendi vagy elvárás lenne a borotvált fanszőr. Az átlagosnál szőrösebb vagyok, csak trimmelem, és soha senkinek egy rossz szava sem volt erre. Maximum dicsérték.
2023. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon bejön a természetes. Igaz nem voltam még ilyen aktív férfival, de egyszer hátha összejön.
2023. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amióta kinőtt úgy van. Sose nyírom. Eddig még emiatt nem volt gondom ismerkedésnél. Inkább azt tapasztalom, hogy jobban izgulnak rá.
2023. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tetőtől talpig nagyon szőrös vagyok,szó szerint mindenhol.Gyerekkorom óta borotválom,viszont az utóbbi partnerem rábeszélt,hogy hagyjam meg,azóta nekem is full szőrös mindenem
2023. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem borotválom,de amikor rámjön akkor én is trimmelem.Nincs őserdő odalennt de nem is csupasz.Én is jobban szeretem a trimmelt vagy rövid szőrt,bár ismerkedéskor nekem sem a legfontosabb.
2023. dec. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!