Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Short-king meleg, aktív, uni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Short-king meleg, aktív, uni férfiak, hogyan ismerkedtek, egyszerű a helyzetetek?

Figyelt kérdés

Szerintem ez gyakori meleg társadalmi gondolat, hogy a passzív az alacsonyabb és az aktív a magasabb…


25 éves, Budapesten élő, szingli, passzív, átlagos alkatú és magasságú (180 cm) férfias, értelmiségi férfi vagyok.


Alapvetően az ismerkedéseimet nem úgy szeretném megközelíteni, hogy ki passzív vagy aktív, de ezt most felvezettem volna a kérdés miatt..:-)


Szóval passzívként engem egyre kevésbé zavar, ha a párom alacsonyabb mint én (és azt is gondolnám, hogy a passzívakat jobban zavarja a magasság eltérése) mind ameddig hasonló az értékrendünk, és az illető azért ápolt és férfias (szakáll extra nagy plusz pont:-) ).


Alacsonyabb aktívak, Ti hogy boldogultok az ismerkedéssel? Titeket zavar, ha a passzív magasabb? Kérlek kort is írjatok.


2023. nov. 22. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Ne legyen túl magas mert fáj a nyakam ha sokat nézek rá amíg beszélünk (195+)


Én 177 cm magas aktív srác vagyok, vékony alkat, és bár nem sokkal magasabb, de pár kicsit magasabb, kigyúrt izmos, idősebb (30-40 év) passzív férfival voltam.

Nekem ők eléggé bejönnek, főleg ha sármos az arcuk, és hát én is bejöttem. Az, hogy aktív vagyok, nem volt akadály.

20f

2023. nov. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, ki mekkora, vagy kinek mekkora.

Vékony, uni biszex férfi vagyok, 170 cm körüli, 40+, Győr.

2023. nov. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jani Belucci ***** válasza:
Nagyon kevés aktív partnerem volt akár csak egy magas velem, szinte mindenki alacsonyabb volt. Nálam például nem szempont a magasság.
2023. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!