Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel szoktátok lenyűgözni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szoktátok lenyűgözni azt a fiút, akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy randizgattok, ismerkedtek, és az elején valamivel próbáljátok elcsábítani, imponálni.

Például izmos test, viccek, bűvésztrükkök, lexikális tudás?

Nektek milyen stratégia vált be?



2023. okt. 15. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal,hogy magamat adom és nem pózolok, nem színészkedem és főleg, megmondom,mi az amit tetszik,mi az ami nem.

Lenyűgözés és hódítás nálam nem játszott sosem, játszmázásnak tartom.Mástól sem szeretem az ilyet.

Nekem eddig ez mindig bevált ismerkedésnél és kapcsolatban is.

2023. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz. De akkor heteroknál ez a csábítás/udvarlás miért alap? Például ha egy fiúnak tetszik egy lány, szeretné randira hívni, akkor igyekszik lenyűgözni, hogy együtt legyenek. Ilyenkor például kedveskedik, ajándékot vesz (virágot például), bókol, elmegy kondizni mert az a lányoknak tetszik, kinyitja az ajtót, fizet a vacsoránál, próbálja megnevettetni a lányt, haza kíséri, stb. Akkor nálad, vagy inkább úgy kérdezem melegeknél semmi ilyesmi nincs?

Csak találkozunk, beszélgetünk és ennyi?

2023. okt. 15. 09:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám,de hosszú lenne,mármint ide leírni:)

De udvarlós vagyok amúgy !

#1

2023. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na várj, de akkor nem értelek, ha udvarlós vagy, miért írtad elsőre az ellenkezőjét? 😄 de légyszi írd le, kíváncsi vagyok!!!
2023. okt. 15. 09:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első tali csak beszélgetés,egy séta,vagy egy kávé.Ott már lehet érezni,hogy lesz-e több,akkor is,ha a másik nem mondja ki.

De ekkor már figyelek a másikra,és megtudom,mi a kedvenc étele,itala,filmje,stb.

Ha folytatjuk,akkor másodszorra már valamelyik kedvenc a képben van,egy olyan filmre hívom meg,vagy olyan sutivel kedveskedem.Sok a beszélgetés még mindig,és igyekszem felmérni,mennyire komoly az elképzelése.

Sok humorral és ami fő, egymásra figyeléssel! Kérdezek róla,életéről,hobbijairól. Exről nem esik szó!

Másodiknál már van ölelés és csók is,ha úgy alakul.Szeretek hozzá érni,megsimítani a kezét.Virág már csak kapcsolatban van :)


De nem villogok előtte, hanem úgy viselkedem,mint szoktam.Hiszen azt az oldalam látja úgyis mindig.És én is így szeretem mástól.


Csak kapcsolatról lehet szó,itt nem szex,nem alkalmi van -nálam ez nem játszik egyik sem.

Sokan nem kedvelik az udvarlást, de meglepően sokan igen,csak nem beszélnek róla, vagy nem mernek...


#1

2023. okt. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ,hogy termeszetes vagyok es laza. Szerencsere alapvetoen kozvetlen szemelyisegem van, es emiatt nem parazok egy-egy randi elott. Altalaban ez jol szokott sikerulni es ertekelik azt hogy nem jatszom az agyam es nem szineszkedek.

A humor fontos szamomra. Meg mivel mely a hangom ezt szexinek szoktak talalni meg azt h 188 vagyok 😁🤣 bar ez nem az en erdemem

29/F

2023. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az regen rossz, ha valakit le kell nyugozni. En az egyszeruseg hive vagyok, a kevesebb neha tobb. En is probalom altalaban onmagamat adni, persze ez nem mindig sikerul foleg, hogy az ember altalaban ideges ilyenkor es kepes hulyesegeket csinalni, vagy mondani. (Vagy vagyok en, aki hulyesegeket csinalni ES mondani😀) Igazabol meg nem volt komoly kapcsolatom, de tobb kiserlet is volt ra a kozelmultban. Szerintem azert kukaznak ki, amiert nem fekszem le egybol az elso alkalommal, sot a masodikkal sem. Nem tudom valahogy en ugy vagyok vele, ahogy az elozo is irja. Engem elobb erdekel, hogy mit szeret, mivel foglalkozik, mi az ami erdekli, persze nem jelenti azt, hogy kozben nem kivanom meg tizszer, de basszus van tartasom es van egy kronologia. Nem tudok lefekudni olyan emberrel akirol azt sem tudom, hogy kicsoda es nem is ismerem. Ugyhogy mivel nincs parom es kb nem is volt, ezert a melyik strategia valt be cimu kerdesre inkabb nem valaszolnek:D egy biztos, hogy eleg sokat jar a szam allitolag ugyhogy eladni nem lehet:) tenyleg szivem melyerol kivanom, hogy vegre talalkozzak egy olyan sraccal, akit tenyleg erdeklek, nem akar egybol lefekudni es aztan eltunni, aki elfogad olyan -neha hulyenek, neha szeleburdinak - amilyen vagyok.
2023. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
1-es, akkor te nagyon rendes és figyelmes vagy tényleg! Nem tudom, biztos vannak hozzám hasonló fiúk is, de én nem vagyok annyira udvarlós, inkább akinek imponál, ha udvarolnak neki. Persze én is szeretek figyelmes lenni és kedveskedni. Sajnos az előző fiú, akivel komolyabban ismerkedtem nem volt ennyire figyelmes mint te, nem is tudtam megkedvelni. Ő például már a második randin az exeiről és szexkalandjairól beszélt és rám nyomult szexuálisan, vagy például elég nyers módon kifejezte, hogy ő mindent felezni akar. Na mindegy, tapasztalatnak jó volt, talán akkor van remény 😇
2023. okt. 15. 19:15
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es, én is ezt kívánom neked! Nem könnyű átérzem. Igazából nekem sem volt még igazi párkapcsolatom, egyszerűen csak nem találtam meg azt a fiút, aki mellett úgy érzem igazán önmagam lehetek és úgy fogad el, ahogy vagyok, pont ilyen fiú kell neki, mint én. Szerintem ez a legfontosabb.
2023. okt. 15. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne színészkedj, add magad és az a biztos, úgy fog jól megismerni.
2023. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!