Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet lenyűgözni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet lenyűgözni egy férfit az első alkalommal?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk, afféle haverságból (humorizálás, nevetgélés, nagy összhang) alakult ki a vonzalom. Kis tipi-tapi, csókolózás, ujjazás már volt. Most lenne az első szex. Mi az, amivel nyomot lehet hagyni az emlékezetében? (Én 25 éves lány/nő vagyok, ő 38 éves férfi.)
2018. szept. 12. 22:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha 25 vagy akkor tudnod kell.....
2018. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szép, és nagyon nedves puncival.
2018. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagyon bevállalos szenvedélyes ...!!
2018. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nem csak szexuális elkápráztatásra gondoltam, hanem vmi komolyabbra. :)
2018. szept. 12. 22:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Első hol lesz? Nalad?

Esetleg főzöl egy könnyű, "szexi" vacsit, vmi csini ruciban vagy egész este. Aztán beleülsz az ölebe, forrón megcsókolod. A dolgok meg jönnek maguktól!

2018. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó az 15-18 évesnek is
2018. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Oké,de ez csak egy jó szexélmény. :D Mi kell ahhoz, hogy többet lásson bennem? Amúgy végül is látta már, hogy nem vagyok hülyegyerek, és normális, értelmes beszélgetéseket lehet velem folytatni, na de mi kell ahhoz, hogy jól meg tudjam fogni? (Mármint őt magát magamnak. :D)
2018. szept. 12. 22:39
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Ahhoz az kell, hogy független legyen, te meg türelmes legyél, ne hisztizz állandóan, és tudjál legalább egy-két finom ételt elkészíteni önállóan.
2018. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismered miket szeret, gondolom. Vmit ezzel is kezdhetsz szerintem. Akkor latja gondolsz rá.

Amugy meg ha nem csak szexet akar, hanem mást is, akkor mar ŕeszben meg van győzve. Ha meg csak egy jó szexélmeny kell neki, szinte semmivel!

2018. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Sztem erre nincs külön recept h megtudd "fogni"

Minden pasi más... de ha már ilyeneken gondolkozol, akk tuti rá leszel görcsölve és ink az ellenkezője fog történi. Ha jó volt veled a szex, és minden klappol akkor ugyis felhozza a pasi a dolgot, ha nem akk nem akar tőled semmi komolyat.

2018. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!