Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegekkel hol lehet barátkozn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegekkel hol lehet barátkozni, beszélgetni interneten?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 19:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én itt is szoktam
2023. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni még csak-csak, de barátkozni....:/
2023. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsoval egyetertek. Meleg sraccal baratkozni szinte eselytelen. A lotto otosre nagyobb az esely, mint oszinte, megbizhato baratot talalni. Tobb probalkozasom is volt, az osszes hatbaszurt, vagy igy-vagy ugy, ami nyilvan sz*r, mert eleg pofont kap az ember az elettol igy is, ki dobjon mentoovet, ha nem egy sorstars? A legnagyobb pofonokat megis toluk kaptam😊
2023. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt szoktam beszélgetni, de sajnos a barátkozás az már nehezebb.

De szívesen beszélgetnék vagy barátkoznék is.

2023. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

3 as

Te itt csak barátokat keresel? Hány éves vagy?

2023. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A barátkozás azért nehéz szerintem, mert a barátságok nem mesterségesen alakulnak ki. Ritka szerintem az, hogy 2 ember azt mondja hogy na most mi barátkozni fogunk és akkor azok is lettek. Igazi barátságok akkor alakulnak ki amikor hasonlo gondolkodású, érdeklödési körű emberek több időt töltenek együtt. Lásd, iskola, munkahely, stb. Persze online is leheséges, de az is szerintem egy olyan tevékenység közben alakul ki amit mind két fél szeret csináli. Pl online jétékok.

A lényeg szerintem az hogy igazi barátot nagyon nehéz úgy találni hogy kifejezetten az a célunk hogy barátot találjunk. Az ilyenlgok maguktól szoktak kialakulni.

De lehet csak hülyeségeket irkálok. Fene tudja.

2023. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetésnek is örülnék :)
2023. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer találkoztam innen egy harmincas férfivel,több levél után. Értelmes volt,szimpatikus,amikor felvetettem a találkozást,akkor rögtön benne volt.

Kb két órás séta és beszélgetés volt,aminek nem lett folytatása. Ugyanis alig jutottam szóhoz,mert exeinek igen részletes és alapos szidása kitett egy órát, a másik órában pedig az utcán jövő-menő férfiakat nézte,szinte meredten és mondogatta:

" Nézd, ennek biztos nagy farka lehet,mert nagy a keze.És annak milyen jó a segge,de basszus,nőve van,minden jó pasi hetero..."

Ezért rövidre zártam és elköszöntem. Nem érdekel sem dicsekvés,sem panaszáradat,szinte levegőt sem kaptam.

Ilyenek akarnának barátkozni,de csak elriasztják a másikat. Illetve sokan vannak,akik hamar rátérnek,hogy némi áthidaló kis kölcsönt kérnek.De a legtöbb a párja mellől ismerkedik,mert unják egymást esetleg már évek óta,de nem szakítanak,sokszor lakhatási gondok miatt.

Konkrétan mindegyikre tudok nem egy példát...

És persze,barátkozás így vagy úgy, de hamar előjön,hogy "abban nincs semmi ha leszoplak,vagy kiverem "....Egy barátkozás nem erről szól.

Persze az is lehet, egy konzervatív marha vagyok,de nálam egy barát nem testi barát.

2023. okt. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
5-os: 26 vagyok es igen, baratokat. 3#
2023. okt. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as: azert ne gondold, hogy mindenki ilyen, hidd el vannak kivetelek. Bar en is csak rossz peldakat tudnek hozni, de peldaul itt vagyok en is. Teljesen atlag srac, nincs semmi stikkem (ugy gondolom) es nem azert baratkozom, hogy utana majd jol “agyba bujjak” gyanutlan, szinten baratkozni vagyo sracokkal. Nekem a legkinosabb sztorim az volt, hogy talalkoztam egy sraccal, beultunk pialni, megkerdezte, hogy gond-e ha csatlakozik hozza az egyik ismerose. Mondom miert lenne gond. Megerkezett es leult kozenk. Azon kaptam magam, hogy idetlen kerdesekkel bombaznak, total kellemetlen volt. 2 szamomra szinte idegen srac, akik egymast viszont ismertek, azon rugoznak hosszu perceken keresztul, hogy en tuti passziv vagyok, csak passziv lehetek, mi a pozom, mikor megyek el, eletem top 5 legkellemetlenebb elmenyei kozt szerepel. Na az ilyen ostoba, paraszt emberekkel van a gond..9#
2023. okt. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!