Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ti miért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szerettek melegekkel barátkozni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Én pasi vagyok.

De szerintem azért kedvelik a lányok a meleg fiúkat mert egy meleg sráccal ki lehet beszélni úgy egy pasi ahogy azt egy lánnyal nem lehet.

De az is hozza tartozik hogy ha divat vagy ruha kérdésről van szó akkor egy fiú szempontjából is hozzá tud szólni.

Biztos van még ezen kívül pár ok de azokat nem tudom. 😁

2018. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Én nem szoktam barátkozni melegekkel, bár lehet csak nekem van ilyen elbszott személyiségem.
2018. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarnak velem lefeküdni.

Hajlandóak tényleg megismerni és nem arra várnak hogy mikor teszem szét a lábam.

2018. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

#1 látszik hogy hetero férfi vagy és hogy nincs meleg ismerősöd. Egy meleg férfit nem érdekel jobban a divat és a ruhák, mint egy hetero társát. Ha igen, az nem azért van, mert meleg. Ezt egyéne válogatja, nem szexuális beálítottsága.

A tesóm révén nagyon sok meleg fiút, férfit ismerek, és igen, vannak köztük igen jó barátaim. Hasonló okból, ahogy a harmadik válaszoló is írta. Nem akarnak tőlem semmi komolyat, nem néznek rám egy idő után más szemmel, így tartósak ezek a barátságok. Lehet mindenről beszélni, komoly dolgokról is, de viccelődni is. Az én tapasztalataim abszolút pozitívak.

2018. febr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak a potyaszex hajtja őket, kedvesek,megértőek, általában jobban tisztelik a nőket,jókat lehet velük beszélgetni.Egyszerre megvan bennük egy barátnő hátsószándék nélküli törődése,gyengédsége,érdeklődése,segítőkészsége, és egy férfi nyújtotta támasz,biztonságérzet,és jó néha a férfias lendületük,pl.ha szomorú vagy a nők általában vígasztalnak,(ami nagyon fontos és jól esik) de egy férfi a vígasztalás mellett bátorít,buzdít is, illetve néha, ha ősszegyűlnek a problémák hasznos hogy a pasik egyszerűbben látják a dolgokat.És igen, sokat lehet tőlük tanulni a férfilélekről is,(igen,ők is teljes értékü férfiak,nem attól lesz valaki férfi hogy punciba teszi a farkát,aki szerint igen az máris egy bizonyítván róla) szóval csupa olyan dolgot nyújtanak amit a nők a nőiségük miatt, a heteró pasik meg az állandó vadászösztönük, az állandó hódítgasuk, szexre kimenő játszmázásuk, nagyzolásuk,illetve ha nem sikerül lefektetni akkor a sértődésük,érdektelenségük miatt nem tudnak nyújtani.

25/N

2018. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs meleg barátom, de mindig is őrültem volna neki legjobb barátnak ők a legjobbak mert egy idő után se néznek rád más szemmel, nagyon jól el lehet velük beszélgetni. 19/L
2018. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két meleg barátom van, egyikük a legjobb. Alapvetően fiús témák érdekelnek, és fiúkkal szeretek lógni, akikkel ilyenekről lehet beszélni. A melegségükben az a jó, hogy nincs köztünk egyfajta szexualitás, ami egy hetro fiú és egy lány esetében óhatatlanul is előfordulhat. Át tudok velük öltözni, bent tudok náluk aludni kollégiumban, ha valamiért bent kell maradnom a városban éjszakára, és nincs semmi félreértés a dologból. Kapsz lányként egy valóban fiú barátot, aki nem akar idővel többet, meg akivel nem adódnak kellemetlen helyzetek. Max. az fordult már elő, hogy mások azt hitték, hogy együtt vagyunk, mert ő nem beszél a melegségéről, csak a közeli barátainak, így mások ezt nem tudják róla, és mindig együtt látnak minket.
2018. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!