Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hogyan kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hogyan kellene barátkozni más melegekkel? (bővebben alább)

Figyelt kérdés
Mindig ez van: Próbálok barátkozni, haverkodni más melegekkel, mert bármennyire is kellemetlen, haverok/barátok kellenek. Nyílt lapokkal játszom: kapcsolatban vagyok, nem keresünk harmadikat, nem akarok szeretőt tartani, semmi testiség. Mindig odáig fajul a dolog, hogy a másik fél többet akar. Mivel én X éve párkapcsolatban vagyok, nem engedem meg magamnak a félrelépést és ezek után az adott illető le is kopik.Mit csinálok rosszul? 26/f

2018. ápr. 3. 05:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%

Nem csinálsz rosszul semmi, sajnos a mai generációs hibánk, hogy az emberek félnek kommunikálni, egyszerűbben eltudják intézni egy kis netes chat-tel a dolgot hogy....hali/kor/meg még sok érdekes szám kombináció/.. az emberek nem akarnak beszélni, megnyílni, bentragadtak egy virtuális valóságban amit saját maguk építettek fel, és a legtöbben attól rettegnek hogy kifutnak az időből és egyedül maradnak, ezért nem lehet barátkozni se normális kapcsolatot találni egyhamar, annyira már live for the moment hogy közben másik ember lelke kapja meg az apai pofont.


- XXI. űrutazó

2018. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel a dologgal szembesülök én is. Csak barátokat, haverokat keresek mert boldog kapcsolatban vagyok, nincs szükségem harmadikra, vagy gruppenre.

Jó volna néha dumálni más meleggel mert azért sokmindent jobban megértünk egymás között. Romeo, tinder kizárva mert ott nagyon ritka nem szexrandis emberbe belebotlani.

32F

2018. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, tényleg ez a helyzet. Én is csupán barátkozni szeretnék, még sosem sikerült hosszútávra, pedig majd csak 10 éve próbálkozok. 24/F
2018. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz párokkal vagy olyab melegekkel akik kapcsolatban vannak.
2018. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
ott szúrod el, hogy a szexuális beállítottság alapján keresel barátokat. Ha ez alapfeltétel, akkor egyből arra gondolnék én is hogy az ágyban akarsz barátkozni.
2018. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Balor ***** válasza:
100%

Sziasztok. Én is szivesen barátkoznék :)

F25

2018. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit nem csinálsz rosszul. Egyszerűen borzasztó nehéz (tapasztalataim alapján) a meleg világban "barátkozni".

Én is szívesen barátkoznék.

Szerintem nem gond, hogy azonos szexuális beállítottság szerint keres valaki barátot. Én "nyitottabb" lennék, ha tudnám az illetőről, hogy meleg vagy biszex és ez megkönnyíti az ismerkedést számomra. Biztos nem vagyok ezzel egyedül.

F25

2018. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Buran ***** válasza:
100%

Nem rontasz el semmit. A többség ilyen. Bármit keresel, barátokat, kapcsolatot, megígér mindent, de igazából csak egy gyors szexet keres. Amikor pedig ezt nem kaphatja meg, akkor lelép.


Én is szeretnék meleg/biszexuális barátot találni, mert ugyan vannak barátaim, de se egy hetero fiúval, se egy lánnyal nem lehet bizonyos dolgokat úgy megbeszélni, ahogy szeretnék, mert van, amit át kell élni. De az elmúlt gyenge 10 évben nem jött össze.


Persze lehet, hogy van titka a dolognak, így ha valaki tudja, kérem, ne fojtsa magába, mert rettentően kíváncsi vagyok.


23/F/M

2018. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a heteró fiúk sem szoktak szándékosan lány barátokat keresni. Persze a többségnek van, mert úgy alakul, de kötve hiszem, hogy bármelyik srác is azért kezd el ismerkedni egy csajjal, hogy a barátja legyen.
2018. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez valahol természetes dolog, nem kell ezen csodálkozni.

Induljunk ki a heterókból. Náluk (átlagos esetben) férfi férfival, nő a nővel barátkozik. Vagyis azzal a nemmel, amelyikhez NEM vonzódik. Egy házasságban pl. a feleség elmegy a barátnőivel csajos napot tartani, a férj pedig elmegy a haverjaival horgászni. Azonban hogy nézne ki, ha mondjuk a feleség nem nőkkel, hanem pasikkal menne kikapcsolódni? Hiába mondaná, hogy "csak barátok", a férje úgyse hagyná annyiban.

Ha ezt a gondolatmenetet átülteted a melegekre, akkor láthatod, miért olyan bonyolult dolog ez. Mi melegek ugye egymáshoz (fiú-fiúhoz) vonzódunk. Ezért van az, hogy gyerekkorban a legtöbb meleg lányokkal szeret barátkozni, hiszen a lányokhoz nem vonzódik. Tehát ha te mint meleg, barátkozni akarsz egy másik meleggel, az pontosan ugyanaz, mintha egy heteró házasságban a férfi mondjuk egy csajjal kezdene barátkozni.


Óhatatlan tehát, hogy ne alakuljon ki valamiféle vonzalom. Ha egy fiú barátság célzattal barátkozik is veletek, a lelke mélyén, tudat alatt nemcsak a barátsá motiválja, hanem nyilván sokat nyom a latba, hogy mennyire vagytok jó pasik stb.

2018. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!