Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegekkel hol tudnék beszélge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegekkel hol tudnék beszélgetni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Nem kapcsolatra gondolok csak egy meleg egy másik meleggel hol tud beszélgetni esetleg barátkozni?Van erre valami oldal(nem társkereső)vagy valami alkalmazás vagy bármi? Köszönöm előre is a normális válaszokat!

2019. máj. 11. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Akár itt is 😊
2019. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
honnan vagytok? :)
2019. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Akár kormbelit vagy nálam fiatalabbat találni? Én 18 vagyok
2019. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Akár itt Gyakorikérdéseken vagy akár Planetromeon is, bár időigényes megfelelő embert találni. Én már mindkét helyen találtam beszélgetőpartnert/"barát"-alanyt (bár biszexuálisakat), mindegyik esetben Ők voltak a kezdeményező felek. Mindkettejükkel találkoztam már élőben. ^^ Mivel még csak pár hete ismerem őket így nem tudom mennyire nevezhetném őket barátaimnak. xD


Ami fontos, hogy írd körül mi az érdeklődési köröd és, hogy simán csak barátkozni akarsz. ^^ Így optimálisabb jelölteket tudsz találni.

2019. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
badoo Rengetegen van,az egész országból.
2019. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
* Rengeteg
2019. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia szívesen barátkozok beszélgetek melegekkel én is.

bizony nehéz találni olyant aki csak mint meleg barátkozni és beszélgetni szeretne.

Türelmesnek és kitartónak kell legyél.

Kimondottan nem igen van csak olyan oldal ahol szex mentes barátkozást tudnál melegekkel ki alakítani.

2019. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
én is régóta próbálkozok de pár üzenetváltás után megszakad
2019. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom így látjátok e de a kérdező vagyok csak véletlen kitöröltem a kérdést (tipikus én).Szoval csak meg szerettem volna köszönni hogy ennyien irtatok itt is és privátban is.Meg hogy hasznos dolgokat irtatok.Természetesen jöhetnek a tovabbi levelek és ha máshol nem is legalabb itt irkáljunk egymásnak egy kicsit aztan vagy lesz barátság/ismerettség belőle vagy nem😊
2019. máj. 12. 18:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Anotalk
2019. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!