Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szoktatok udvarolni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok udvarolni? Melegeknél van erre igény egyáltalán?

Figyelt kérdés

Heteróknál nagyjából adott a szokások alapján, hogy a fiúk udvarolnak a lányoknak, próbálják elcsábítani őket, küzdeni és harcolni értük. Például eleve a randira hívás, ők utaznak, virágot vagy ajándékot visznek, fizetnek, kinyitják előttük az ajtót, kezdeményeznek, megvédik őket, stb.

Szerintem, tapasztalataim alapján melegeknél ez hiányzik, hiszen nem egy lány és fiú van, hanem két fiú, akkor ki vállalja magára az udvarló szerepét? Ti hogy látjátok? Vagy nincs is erre igény?

Őszintén szólva nekem ez nagyon hiányzik, nekem elég lányos a személyiségem, érzelem világom, vágyaim, szóval örülnék, ha a hagyományos értelemben vett udvarlóm lenne. De a "kit-mit-keresel" és "hali mizu", "szex érdekel?" típusú beszélgetéseken kívül nem nagyon van más az életemben ...



2023. szept. 9. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Szívesen udvarolnék, lennék én a hagyományos "férfi" szerepben ismerkedéskor
Egyáltalán nincs az udvarlásra igényem, nem érdekel az ilyesmi, mindketten férfiak vagyunk, csak egyszűen
Szívesen lennék én a "lányos" szerepben, örülnék, ha lenne udvarlóm
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De igényem lenne rá, csak legtöbb esetben ez mégsem jön össze. Tisztelet a kivételnek, de rengeteg primitív van köztünk :( Ugyanúgy jól esnének a közös programok, a hosszú beszélgetések, gesztusok és még sorolhatnám
2023. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt a primitívséget tapasztalatom, ritka az értelmes ember közöttünk. Engem ezekkel a kedves gesztusokkal, figyelmességgel nagyon el lehet csábítani. De ami heteróknál ugye kimondatlan szabály és elvárás, nálunk melegeknél nincsen ilyen társadalmi nyomás.
2023. szept. 9. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Udvarlós,gyengéd és érzéki férfi vagyok.Ilyen voltam mindig.

Mióta ismét próbálnék ismerkedni,azóta éppen ezért nem sikerül, sőt cikinek nevezték.Olyan is,akivel szemben figyelmes voltam.

Ez egy ilyen világ lett,sajnos :(

2023. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 🥺 De ne add fel, te egy kincs vagy ebből a szempntból, maradj ilyen!
2023. szept. 9. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha párkapcsolatban gondolkoznál akkor valószinű több esélyed lenne ilyen embert kifogni, mert akkor mindkét fél energiát fektet a másikba...
2023. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatot keresek, mégis nagyon nehéz értelmes társaságot találni, főleg olyat, aki szívesen udvarolna. Legalábbis vidéken elég kevés a lehetőség.
2023. szept. 9. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a nagyobb városokban is ez a helyzet.kihalóban van maga az ismerkedés mint folyamat.
2023. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ilyen “heteronormativ” kapcsolatrol almodoztam:) egy olyan sracot keresek aki ez az “udvarlos” tipus, persze nem kell veresre nyalni a valogam az udvarlas soran, nem errol van szo, csak legyen figyelmes, erdekelje az, hogy ki is vagyok en, ne csak lefekudni akarjon. Nagyon vagyom egy olyan kapcsolatra, aminek a kommunikacio az alapja. 27/Bp
2023. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok, mint te utolsó válaszoló. Hagyományos párkapcsolat szeretnék, amiben lehet én a "lány" szerepben, a párom pedig ferfiasabb fél a kapcsolatban
2023. szept. 9. 16:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira maradi ez a gondolkodás hogy "fiús", "lányos" szerepről beszélünk már mi is. Miért kell ezt a heteronormatív doktrínát erőltetni, amit a kormány nyomat? Bezzeg ha egy heteró már megkérdezi ki a "fiú", ki a "lány" a kapcsolatban, akkor már megy a sértődés.
2023. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!