Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szoktatok udvarolni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok udvarolni? Melegeknél van erre igény egyáltalán?

Figyelt kérdés

Heteróknál nagyjából adott a szokások alapján, hogy a fiúk udvarolnak a lányoknak, próbálják elcsábítani őket, küzdeni és harcolni értük. Például eleve a randira hívás, ők utaznak, virágot vagy ajándékot visznek, fizetnek, kinyitják előttük az ajtót, kezdeményeznek, megvédik őket, stb.

Szerintem, tapasztalataim alapján melegeknél ez hiányzik, hiszen nem egy lány és fiú van, hanem két fiú, akkor ki vállalja magára az udvarló szerepét? Ti hogy látjátok? Vagy nincs is erre igény?

Őszintén szólva nekem ez nagyon hiányzik, nekem elég lányos a személyiségem, érzelem világom, vágyaim, szóval örülnék, ha a hagyományos értelemben vett udvarlóm lenne. De a "kit-mit-keresel" és "hali mizu", "szex érdekel?" típusú beszélgetéseken kívül nem nagyon van más az életemben ...



2023. szept. 9. 13:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem erőltetek én semmit, egyszerűen én így, érzem jól magam, ilyen vagyok, és ilyen heteronormatív kapcsolatban tudom magam elképzelni boldogan, hogy a párom nálam ferfiasabb típusú. Illetve, kíváncsi vagyok a "nem-heteronormatív" típusú melegek hogyan udvarolnak, ez volt a kérdés.

Valóban nincs lány egy meleg párkapcsolatban, két fiú van, de talán azért kérdezi meg ezt egy heteró, mert nem ismeri, nem tudja, és jobb híján így fogalmazza meg a meglévő ismeretei alapján, és nyilván magából indul ki. Nincs mit tagadni, vannak lányos melegek, a passzív szerep is lányos szerep, hiába van nagyon férfias passzív, mert alapvetően alárendelt, befogadó szerep, mint a lányok esetében.

2023. szept. 13. 23:53
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

20 éves, meleg fiú vagyok és én is ezt hiányolom

Volt is valaki az életemben, akinek sokat udvaroltam, viszont ő neki ez úgymond ciki volt, meg nyálas

Pedig csak érdeklődtem és figyelmes voltam

Vele nem is jött igazából össze, mert nem volt igénye rá, csak a kalandozgatásra..

Viszont, fordított esetben is élvezném, ha nekem udvarolnának

Amit meg mégjobban imádok, mikor egyszerre megy az udvarlás, mindkét fél részéről egy kis poénos csipkelődéssel keverve.

Néha a fejembe veszem, hogy jó lenne már kapcsolatot találni és találnék is, viszont nekem ez hiányzik a legtöbb emberből, ami miatt újra és újra elmegy a kedvem az ismerkedéstől.

De majd jön, ha akar!

2023. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!