Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mekkora tragédi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mekkora tragédiaként éltétek meg, amikor rájöttetek, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem kb. totál összeomlott az életem, és utána mikor megismertem melegeket nem értették, hogy nekem mi bajom van, én meg nem értettem, hogy miért nem értik, mikor - gondoltam - ugyanazon mehettek keresztül, mint én. Persze nekem más problémáim is voltak, lehet ezért volt így.

2023. máj. 26. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapból is jobban szerettem a fiúkat. És túl tettem azon, hogy valaha is barátnőm legyen.

Ennyi. Sokkal jobban tetszenek a fiúk és ennyi

2023. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg fiúként én is úgy éltrm , élem meg:

Nagyon szeretem és szerettem mindig is a meleg fiúkat.

Sosem vettem tragédiának.

Inkább csak feltűnt hogy lányok , lányokkal kimaradt az életemből

Ma már elfogadtam és talán büszke is vagyok rá..

2023. jún. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!