Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mekkora tragédi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mekkora tragédiaként éltétek meg, amikor rájöttetek, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem kb. totál összeomlott az életem, és utána mikor megismertem melegeket nem értették, hogy nekem mi bajom van, én meg nem értettem, hogy miért nem értik, mikor - gondoltam - ugyanazon mehettek keresztül, mint én. Persze nekem más problémáim is voltak, lehet ezért volt így.

2023. máj. 26. 19:30
1 2
 1/12 Jani Belucci ***** válasza:
96%
Én elég korán éreztem már, hogy más vagyok. Nem ért meglepetésként, mikor rájöttem hogy ennek van neve is. Viszont volt egy olyan többéves időszakom, mikor küzdeni próbáltam ellene. De nem volt ilyen nagy összeomlás, krízis, hiszen nem ért váratlanul.
2023. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Születésemtől kezdve tudtam hogy nem olyan vagyok mint a többi fiú,persze akkor még nem tudtam miért.


Tragédiaként a meleg világ stílusát párkapcsolati életszemléletét éreztem.

2023. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdetek óta voltak jelei de teljesen ellenük küzdöttem hogy én már pedig hetero vagyok. Aztán egy idő után magamnak beismertem hogy már pedig két kapura megy nálam a dolog de elfogadni még mindig nem tudtam szóval élem a hetero életem.
2023. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne tragédia?

Elfogadtam magam már 18 évesen és most ötvenes fejjel sem érzem gondnak.Sosem bujkáltam,minden páromat felvállaltam,egyutt éltem veluk.

Mondjuk az utcai nyalakodás nem a műfajom,de ez a heteróknál sem tetszik.

Sajnálom azokat, akik megalkuvásból,kényszerből,hazudott önuralomból élnek hetero kapcsolatokban és öröm nem sok jut nekik.

2023. máj. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%

Nekem bnőm volt 14 évesen,de mindig is a srácokat néztem.

Aztán 15 évesen vállaltam az érzéseimet.

Nagyon nehéz volt szétválnunk és útnak indulnom az ismeretlenbe.

Szinte traumaként éltem meg.

Most 38 őszinte melegként élek,igaz egyedül.

De ez mindenkinél más.Azokat sajnálom,kik ezt a terhet magukban hordozzák akár egy életen át..

2023. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Mindenki másképp éli meg és dolgozza fel. Engem nem ért villámcsapásként a dolog, igaz csak serdülőkor környékén tudatosult, hogy mi van, azután nem erőltettem témát, csak ignoráltam, majd 18 éves korom körül kezdtem el ismerkedni, addig nem nagyon volt lehetőség (pl. nem volt otthon internet, vidéki kisváros stb.) Magamat mindig is elfogadtam, 'ez van kategória', más dolgokkal foglalkoztam, nem ez határozta meg az életem akkor. Kérdezőnek jótanács: nem tud ellene mit tenni, emiatt ne kell és értelme sincs összeomlani, másra kell összpontosítani azt majd alakul. Amúgy melegként is lehet élni normálisan.
2023. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem éreztem traumának. Még általános iskolában szerelmes voltam egy lányba. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egy fiút jobban szeretek. Nekem ez akkor valahogy olyan természetesnek tűnt. Sosem gondoltam rossznak a melegségem.
2023. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már egy ideje tudom hogy az lennék lehet, de egyszerűen annyira rosszul érzem magam hogy nem bírom elfogadni magam.

Olvastam sok mindent hogy hogyan tudnám elfogadni magam, de nem megy és undorodok magamtól és nem tudom mit kezdjek.

Úgy vagyok vele hogy csak lesz valami, hátha sikerül át állnom heteróra :(

2023. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semekkorának.

Inkább egy öröm, hogy nem kell többé, az undorító női nemi szervet, se látni, se érezni, kézzel, farokkal, vagy nyelvel.

És egy fiú sokkal jobb, mint egy lány, minden tekintetben.

2023. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó!

Hogyan fogadtad el magad?

Vagy neked nem is volt gondolatban hogy hogyan fogadjam el magam?

2023. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!