Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez. Van egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez. Van egy fiú bararátom ha lehet így mondani mind kettőnk szülei tudják mi a helyzet köztünk bár neki csak a nevelő annyja.Van rá mód hogy szeret vagy csak ki használ?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem de ő is mintha mutatná ezeket a jeleket felém.Van hogy 1 hétig nem találkozunk de utánna mindig hív hogyha át megyek hozzájuk menjek oda hozzá ês ilyenkor rajtam fekszik a vállamon combomon. Amikor részemröl arra kerül a sor hogy szeretnék valami akkor azt mondja hogy már nem szeretné meg hogy van barátnője és itt jön a csavar ha neki kell valami pénz,akármi akkor viszont meg azt használja ki hogy én ki elégítsem de ő felé semmi vagy csak nagy ritkán. Hozzá teszem én vagyok neki az első partnere és én szeretem is de rajta sokszor nem tudok ki igazodni.

2022. febr. 24. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, ez igazi szuper srác..

Mikre nem vagytok képesek,akiknek szeretethiánya van..elképesztő..

2022. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Balek vagy, ezt írtad le magadról
2022. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereti, hogy kihasználhat. Csak egy eszköz vagy neki, meg egy fejős tehén. Felejtsd el a srácot, mielőtt még komolyabban sérülsz.
2022. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet az lenne a helyes ha hagynám az egészet de reménykedem abban hogy ez változni fog mert qlap járaton jol ki jövünk és mindent meg beszélünk. Láttuk is egymást már ruha nélkül meg voltunk is együtt csak fenn ál ez a helyzet amit ki fejtettem fent.
2022. febr. 24. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a srác cseszik ki veled, hanem te magaddal. De hajrá, csináld csak.
2022. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és arra a dólöntésre jutottam hogy be fejezem vele mert tényleg igazatok van bennem van a hiba hogy ezt hagytam
2022. febr. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!