Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha ezen az oldalon megkérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezen az oldalon megkérdezem egy férfiről, hogy a válaszolók egy 10-es skálán mennyire tartják vonzónak, akkor a válaszolók hány százaléka fog hiúságból kisebb értéket mondani a valósnál?

Figyelt kérdés

Tehát hány olyan ember van, aki úgy írja le, hogy egy férfi (pl.) 6-os, hogy már a leírás pillanatában is tisztában van vele, hogy valójában 9-es?


Tehát nem azok arányára vagyok kíváncsi, akik azért húznak le mindenkit, mert semmi nem felel meg nekik.


2022. jan. 9. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hha ilyen kérdést írnék ki, akkor kérném az őszinteséget. Mindenkinek más ízlése van, így lehet, hogy akinek az egyik férfi 9-es az a másiknak 6-os. Nekem is van ilyen. Hát ez van.
2022. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de nem ez a kérdés.
2022. jan. 9. 12:49
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor mégegyszer:


Olyanokról beszélek, aki maga is 9-esnek tartja, de 6-ost ír.

2022. jan. 9. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tennék így, de amúgy meg nem mindegy? :D Akinek van önbizalma, azt úgysem fogja érdekelni, hogy hányast adnak neki.
2022. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen "irigységből lepontozásra" gondolsz?

Szerintem a többség tényleg őszintén és reálisan fog pontozni, mondjuk a 80-90%-uk, de biztos lesznek páran, százból öten-tízen, akik már csak azért sem fogják beismerni, hogy tényleg jó, mert irigyek. És aztán persze lesznek olyanok is, akiknek tényleg nem olyan az ízlése és az ideálja, mint a többségnek és nekik őszinte a lepontozásuk, de ez más eset. A 4-esnek igaza van; akinek rendben van az önbecsülése, az önértékelése és az önbizalma, az nem pontoz le féltékenységből, irigységből másokat, mert ő jobban néz ki nála, hanem beismeri, hogy aki szép az tényleg szép. (Kivéve, ha tényleg őszintén más az ízlése.)

Ezerszer szebb srácok vannak nálam, és nekem egyáltalán nem esik nehezemre elismerni azt, ha valaki szebb nálam. Nem túl magas a léc, könnyen megugorható. :D Olyan esetleg előfordulhat, hogy azt mondom valakire, hogy nem az én stílusom, nem az én ideálom, nem jön be, de azt elismerem, hogy tényleg nagyon helyes a maga kategóriájában. De azért, mert valaki nem az én ideálom, nem fogom lehúzni és ócsárolni, hogy jajj de szarul néz ki, miközben meg tök helyes. Ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy százból 80 reálisan felpontoz, 10 reálisan lepontoz, mert tényleg nem tetszik neki, a maradék 10 meg irigységből, féltékenységből pontoz le, érzelmi alapon, nem reálisan. Ők azok, akiknek alacsony az önértékelése.

2022. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kuldheted
2022. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Nem csak irigységből vagy féltékenységből pontoznak le sokan. Szerintem ugyanúgy megvetendők azok, akik eleve nem adnak 10-est senkinek, merthogy szerintük ahhoz tökéletesnek kell lenni. Ez csupán a 10-es skála olyan sajátos értelmezése, hogy ne kelljen beismerni, hogy valaki nagyon jól néz ki. (Már a matematika szabályai szerint is 10-est kellene adni egy 9,5-ös kinézetű férfinak.)

2022. jan. 9. 13:50
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen is van, de ennek az oka is valahol az önértékelési zavarok környékén keresendő szerintem.
2022. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs, de aki neked tizes, nekem még lehet egy négyes, ismerve a saját izlésemet.
2022. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem inkabb a kövér srácok a 8-9-10-esek. Akik a többségnek egyáltalán nem jönnek be.


Mit kell ezen fennakadni?

Ha pontozást vársz akkor fogadd el, hogy hogyan pontoznak és ne agyalj azon, hogy miért épp úgy.

2022. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!