Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy kíváncsi hetero fiú hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kíváncsi hetero fiú hány alkalomig számít heteronak, és mennyitől már enyhe bi-nek? 18/f

Figyelt kérdés
Szombaton kiváncsiságból lefeküdtem egy negyvenes férfivel. Én voltam a lány szerepben. Szeretném még párszor átélni, de hetero vagyok.
2023. máj. 9. 13:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
91%
39, 40: Igen, az ilyen az biszex, és pont. A hetero pont attól hetero, hogy NEM érdekli a saját neme, fantázia szinten sem, nem hogy még ki is próbálná.
2023. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
91%

31. "Biszex vagy, ami tulajdonképpen jó"


Vagy nem, mert sokunknál ez kizáró ok, és gondolom lányoknál is van ilyen sok.

2023. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
81%

Jó, te így használod ezt a kifejezést, én meg nem, és sokan mások szintén nem.


Ismerek melegeket, akik korábban évekig heteró kapcsolatban éltek, volt aki házas is volt, csak végig nem találták a helyüket benne, és később jöttek rá, hogy azonosneművel jobban érzik magukat.

A te értelmezésedben ők biszexek, de ha megkérdeznéd őket, ők azt mondanák, hogy ők melegek, mert ők a heteró kapcsolatokat lezártnak tekintik az életükben.


Ha meg valaki azért dob el egy amúgy jó kapcsolatot, mert nem bírja elviselni, hogy a partnere biszex, annak gratulálok.

Csak ennek a hozzáállásnak a melegtopikban nincs helye.

2023. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

43) azert ez nem teljesen fugg ossze, hisz ok egy heteronormativ vilagban kerestek a helyuket, majdhogynem rakenyszerultek egy ellentetes nemmel valo kapcsolatra. Sot nekik azzal is van zavaruk, hogy felall e a nemiszervuk vagy csak nagy nehezen.

Na de ezek a "kivancsi" emberek nincsenek rakenyzaerulve erre, es végig felall a farkuk. Sot kivanjak, nem birjak kiverni a fejukbol. Es ujra es ujra csinaljak.

jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdekelni érdekelhet egy heterot is kiprobalas szintjén max nem élvezi ha nem élvezed és nem kívánod akkor nem vagy az.
jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
De ez az valoszinu elvezni fogjak hisz izgatjak a nemiszervuket. Viszont mar alapbol all a farkuk, egy igazi heteronak nem all fel, ahogy egy melegnek sem a nokre.
jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!