Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy kíváncsi hetero fiú hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kíváncsi hetero fiú hány alkalomig számít heteronak, és mennyitől már enyhe bi-nek? 18/f

Figyelt kérdés
Szombaton kiváncsiságból lefeküdtem egy negyvenes férfivel. Én voltam a lány szerepben. Szeretném még párszor átélni, de hetero vagyok.
2023. máj. 9. 13:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
27%
Ha évente elmész télen síelni, attól még nem leszel síelő ;)
2023. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%
Sose voltál hetero, egy hetero nem fekszik le saját nemével 😂😂
2023. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Még egy alkalom "próbának", "kíváncsiságnak" elmehetne, de, ha vágysz több alkalomra, vagy utána több férfi partnerre, akkor már nem vagy hetero.
2023. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Egyes köszönöm az értelmes választ. A többieknek piros kéz.
2023. máj. 9. 13:18
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
Meleg vagy, fogadd el.
2023. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
Azt tanácsolom, hogy ezt a hetero dolgot felejtsd el magaddal kapcsolatban és kezdj el barátkozni a biszex, meleg szavakkal.
2023. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha szeretnéd még párszor átélni, akkor nyilván élvezted, ezért kívánod a dolgot a jövőben is. Ez pedig azt jelenti, hogy nem vagy full hetero.
2023. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
A negatív kommenteket nem kérem.
2023. máj. 9. 14:09
 9/46 anonim ***** válasza:
96%
Barátom, ezek nem negatív kommentek: akik férfiakkal akarnak szexelni és ők maguk is férfiak, azok nem heterók. Pont. Ha azt vártad, hogy majd mindenki megnyugtat, hogy ez teljesen Ok, akkor értem a csalódottságodat, de ettől még nem leszel heteró. Sorry.
2023. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
98%
Bi vagy szerintem is. Ez igazából jó szerintem. Sokféleképpen alakulhat az életet. :)
2023. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!