Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez miért számít homofóbiának?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért számít homofóbiának?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, és azt vallom, hogy nem érdekel idegenek szexuális orientációja, mert nincs közöm hozzá, és nem is érdekel. Erre megkaptam a hobofób jelzőt, pedig úgy gondolom, hogy a kijelentésemmel senkit sem sértettem meg. Mégis hobofóbot mondtak rám, de miért?
2023. ápr. 6. 14:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek tisztában a fogalommal.
2023. ápr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Mert fogalmuk sincs hogy mit jelent a homofob kifejezés.

Ugyanezek az emberek használják előszeretettel a rasszista, a náci, meg hasonló pejoratív kifejezést, annak függvényében hogy épp miről szól a téma. Kerülni kell az ilyen embereket.

Mert csak elcseszik a kedved. Rosszabb esetben kívülállók azt hiszik hogy közéjük tartozol. Ami nagyon ciki

2023. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Rendesen bántott a homofób jelző.
2023. ápr. 6. 15:10
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nem tetted, hozzá, hogy "amíg a 4 fal között csinálják"?
2023. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 steven95 ***** válasza:
44%

"és azt VALLOM, hogy nem érdekel idegenek szexuális orientációja"


Hogy mi? Vallod?


Ennyi imformáció meg édeskevés, hogy eldöntsük ki mi merre hány méter.

2023. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mit nem értetek azon hogy nem érdekel senkinek sem a szexuális orientációja? Csak ennyit mondtam.
2023. ápr. 6. 15:38
 7/27 steven95 ***** válasza:
43%
De értjük. A megfogalmazásodra kérdeztem rá, mert nem illik oda. A másik véleményem hogy a legtöbb ember nem mondogatja hogy nem érdekli mások szexuális orientációja, így ha valaki mégis mondja,így a kérdés az hogy mi vezett oda hogy ki kellett mondja?
2023. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lmbtq volt a beszélgetés témája. Én azt mondtam nem érdekel mások szexuális orientácioja/tevékenysége. Ennyi pont. Erre kaptam meg a homofób minősítést.
2023. ápr. 6. 15:55
 9/27 anonim ***** válasza:
98%

Istenem, sose értettem, hogy miért kell a homofób jelzőt ráaggatni olyanokra, akiknek annyi köze van a homofóbiához, mint halnak az ionoszférához. Azért kaptad ezt meg valószínűleg, mert nem értettél egyet valakivel egy meleg témában egy érintettel, és akkor jajúristen, mindjárt homofób vagy. Sajnos egy gyakori jelenség, hogy ha ilyen témában egy érintettel beszélsz és nem értesz vele egyet, akkor homofóbnak bélyegez. De ez agyrém.


22/p

2023. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9-es ahogy szóva került az lmbtq téma, azt mondtam amit. És ezzel senkit sem sértettem meg szerintem, erre homofóbnak lettem titulálva. Ez meg engem sértett/bántott.
2023. ápr. 6. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!