Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor lehet lemondani az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehet lemondani az adott illetőről, mikortól számít ez ghostingnak?

Figyelt kérdés

Két napja beszélgetek egy sráccal, tegnap este elég sokat irkáltunk, meg úgy tűnt érdeklődik. Ma írtam neki reggel egy üzit, de nem érkezett semmi válasz.


Gondolom ha holnapig nem ír, akkor felejtős, de ha eddig nem írt, most 12.29 van, az már red flag?


Phd hallgató, és mondta, hogy most leköti a figyelmét a szakdogaírás, amire nem volt tegnap ideje. Nyilván személyesen nem ismerem az illetőt.



2023. márc. 3. 12:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Vicc az egészben, hogy pont most írt vissza. 😄 Azt írja üzleti úton van és még bocsánatot is kért.
2023. márc. 3. 12:33
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Az még nem ghost hogy valaki 1 napig nem ír vissza. Tanács: ne pörögj rá annyira 1-1 emberre amíg személyesen nem találkoztál vele mert addig bármi lehet.
2023. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Egy normális ember nem online tölti a mindennapjait. Még akkor sem, ha ismerkedik valakivel.

Ne tedd szerencsétlen fickót ennyire rövid pórázra, mert már azelőtt elveszíted, mielőtt megismerhetnéd

2023. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja ne értsetek félre, nem kértem rajta számon, hogy miért nem írt. De amikor reagált, akkor én is reagáltam.


Csak tudjátok annyira sok a rossz tapasztalat. Hogy sokszor tényleg azt érzem, hogy ha az adott illetõ nem ír olyan rendszeresen, akkor ennek a beszélgetésnek annyi.

2023. márc. 3. 13:20
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
huha, remeljuk a srac idejeben menekul a birtoklasmaniadtol
2023. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha 1-3nap után nem ír vussza felejtős.link alak(kivétel lehet azért)
2023. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan is, aki egy hét után visszaírt, majd én aznap válaszoltam. Ez már két hete volt. Elengedtem.
2023. márc. 3. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta sem írt?:o
2023. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akivel kapcs a kérdést írtam ki, ő írt. Akit példaként hoztam, hogy egy héttel késöbb válaszolt, ő természetesen nem.
2023. márc. 3. 15:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért az se mindegy, hogy "olvasta/látta" van napokig, vagy eleve be sem lép.


Mondjuk egyik se zárja ki az alternatív profil lehetőségét... D

jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!