Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél mennyire számít a pénisz mérete alális szex esetén?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó, ha nagy.
2023. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Számít, egy nagyobb méret sokkal nagyobb élvezetet is nyújt, mint egy kisebb vagy átlagos.
2023. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
#2 Kinek hogy. Én például nem szeretek szétszakadni szex közben. :D
2023. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én a kisebbet szeretem. Naggyal nem csinálom, mert fáj.
2023. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose kívántam azt, hogy nagy mérettel legyen megáldva a partner. Félnék is tőle, különösen ha vastag is még ráadásul. Így is elég szűk vagyok.
márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ésszel használod, részemről 5centi vastagságig nincs baj ;)
jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyeseknek talán tényleg menne, de nem mindenki olyan táguló. Nekem a medencecsontom is sokkal keskenyebb mint az átlagnak.
jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na igen, a befogadóképesség fele a genetika, másik fele az ellazulásra képesség.


Sokáig 3.5centire voltam "hitelesítve", aztán amikor jött egy 4.5, de inkább 5centis doronggal egy pasi és nem tudta betenni, utána elhatároztam, hogy ezen változtatni kell... D



Ezért kezdetben egy 2centiről 4centire vastagodó dildóval próbáltam párat és hamar ment a 4centi is.


Az ilyen hegyes farok azonban ritka, így a következő 4.5centi volt végig. Az első aktus vele nekem is szakító érzéssel töltött el, viszont manapság ugyanazzal a dildóval szinte alám lehet verni.


Ugyanaz 4.8centiben hasonló módon siklik be. Ha bejutott, könnyen gyorsul, nincs szükségem előzetes tágításra. Néhány behatolási próba és fűrészelhet mindkettő... D


A következő lépcső szintén páros a dildó, de 5.2 és 5.5 vastagság. Ők is bejutnak próbálgatva, de az elején még sok az óvatoskodás.



Persze egy valódi farok másképp viselkedik, mert alapvetően őt a gazdája fogja irányítani. Egy dildót magadnak oda teszel ahová jól esik, az igazinak előbb meg kell találnia a helyes utat ;)



Amíg az igazi farkat megtalálom, addig mindenkinek azt mondom, hogy 4.8centi azonnal, 5.5centi vigyázva furakodhat... D

jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!