Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknek valóban csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknek valóban csak a pénisz számít és az az érdekes?

Figyelt kérdés

Látenciába burkolózott pasi vagyok, aki néha megkísérel ismerkedni meleg oldalakon, de mindenhol csak faszt látok. Pl a hotbullnak nevezett oldalon szinte minden profilképen csak faszokat lehet látni. Semmi egyebet.

A kérdés az, hogy valóban erre van igény a melegek részéről?


2022. jan. 11. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Van ra igeny, kulonben senki nem tenne ki a farkat :)


Ha normalisabban akarsz ismerkedni, probald ki a tindert, de arckeppel, vagy egyeb olyan oldalakat/appokat, amik nem szexkozpontuak, mint a hotbull vagy a planetromeo.

2022. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Hotbull eredendően egy alkalmi partnert kereső oldal, így logikus, hogy ott a diszkréció hiánya miatt is ha tesznek is ki képet, akkor az farok vagy egyéb intim kép lesz.
2022. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz sajnos olyat találni ahol nem a szex az első
2022. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bi vagyok, és szerintem is gáz...

Próbálkozok normális partnert találni, de nagyon nehéz.

2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék senkitől se f képeket kapni, én “régimódi” vagyok és meg szeretem ismerni a másikat élőben mielőtt bármi szex lenne.

Eddig tinder volt a legnormálisabb, meg gyorsan ki lehet szűrni azokat akik ilyeneket küldenek az alapján hogy hol szeretne tovább beszélni veled.


Amúgy a kedvencem mikor profilon kint a “hosszú távút keresek” képek közt félmesztelen képek, majd küldi a dickpicet kb kéretlenül.

2022. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint semmit se számít a farok, aktív vagyok. Sosem nézem azt, de külső és arc nagyon számít. Nem volt soha ideálom, sok különböző pasival voltam. Nem tudom leírni mi jön be. Szerintem a vékony és a kicsit duci ugyanúgy nézhet ki jól, mint a magas meg a pici. Szóval nem tudom, nincs ideál, de a farok nem izgat.
2022. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem számít nálam a farok,sem egyéb testrész.

Mivel kapcsolatot keresek,ezért nyilván nem a megjelenés a döntő.Egy beszélgetés sokkal több mindent elárul valakiről,mint bármilyen ,sokszor szépített kép.

De mivel ma már nem hajlandók még pár levélváltásra sem,nemhogy találkozni, finoman szólva is nehéz az ismerkedés.

Pedig erről nem fogok lemondani,ezen változtatni,nekem emberileg fontos a másik, a stílusa, a gondolkodásmódja, az elképzelései.Egyetlen ami lényeg, hogy én aktív vagyok csak.

2022. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít mivel, aktív vagyok.

Te is meleg vagy attól függetlenül hogy nem éled meg.

Ha már így általánosítasz.

Ahol farok képek a profilképek ott legfőképp házasok, biszexek, párkapcsolatban élők vannak akik nem vállalják magukat-tehát a te szemszögödből olyanok mint te 😂

2022. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok, de valamiért az aktívok mindig a farkamat akarják látni.

Már lényegében csak trollkodásból vagyok fent ezeken az oldalakon, hogy valami baromságot írjak a rám író perverzeknek, kiborítsam őket, stb.

Teljesen kiégtem a sok hülye üzenettől már évekkel ezelőtt.

2022. jan. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!