Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A búza vagy buzzancs szó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A búza vagy buzzancs szó mennyire számít a melegeknél sértőnek, durvának?

Figyelt kérdés
A célja az, hogy ne kelljen kimondani a csúnya szót ugye. Talán még a homár szó is ide tartozik, ami érdekel
2018. márc. 22. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem itt nem a buz*zás a sértő. Hanem a mekülönböztetés. Az mindegy milyen szóval mondod. Bár tény hogy nagyrészük igényli a megkülönböztetést, ezért találnak ki kategóriákat, hogy valami módon mások lehessenek. Meg tudják magukat különböztetni. Nekik nem elég hogy egyszerűen emberek. Ők meleg emberek. Ők mások. :D
2018. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen sértő.
2018. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
nem sértő
2018. márc. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy milyen kontextusban használják, illetve ki mondja.

A melegek egymás között is mondanak ilyeneket és inkább humorosnak ítélik mint sértőnek.

2018. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az, de azt hiszem, mivel 2 haverom is ide tartozna, ezért tudok érdemben válaszolni.

Mi a jobb:

1.:

Te mocsok alternatív szexuális életmódot folytató ember, hogy fulladnál bele a partnered genitális váladékaiba.

2.:

Nekem mindegy hogy búzi vagy, vagy sem, a lényeg hogy emberileg hogy viselkedsz.

Az elsőben egyetlen sértő szó nem hangzott el, viszont agresszív és bántó szándékú.

A másodikban sértő is lehet a szó, de a tartalom maga nem.

Így azt hiszem nem a szavakon kéne lovagolni, hanem a szándékon és a tartalmon.

Ezért sem hiszek a PC nyelvgyomlálásban.

2018. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki mondja. Ha meleg vagy hetero barát, akkor nem sértő vagy akiről tudom, alapból így beszél.

Ha sértegetni akar vele valaki, akkor sértő...azt hiszem.

2018. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen megsértene. Egyedül a meleg elfogadható számomra.
2018. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezek a kifejezések nem a melegeket ítélik meg szépen vagy csúnyán, hanem az illetőről, aki mondja, állítanak ki egyfajta agyi és kulturális szint bizonyítványt.


Ez kb. ugyanaz, mint amikor betiltják a horogkeresztet, és akkor egyesek másnap magukra tűznek egy fordítottat, hogy á, nincs itt semmi csúnya, semmi törvénybe ütköző, és vihognak bele a zsidók képébe tovább...


Szóval a lényeg átjön akkor is, ha nem akad fenn a trágárságszűrőn.

2018. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sértő.


De amúgy a meleg is tud sértő, irritáló lenni. Ha valaki minden második mondatához hozzáteszi, hogy "azért, mert te meleg vagy", még akkor is, ha nem sértésnek szánja tud bosszantó lenni.


Meg amikor valaki azt mondja, hogy "ő a meleg barátom"...


Jó, oké meleg vagyok, felvállalom, de attól még nem ez az, ami meghatároz.

2018. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Ez a kiszólást (szerintem) csak heterok használják.

Rengeteg normális diplomatikus kifelyéz létezik.

Más ,meleg, másikcsapatban játszik, nem tervez gyereket, stb.

2018. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!