Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél miért számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél miért számít ennyire a kinézet?

Figyelt kérdés
Nyilván a heteroknál is számít,de a melegeknél valamiért szinte csak az fontos.Ez miért van?

2023. jan. 17. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerinted kinek nem tetszene, egy esztétikus test és egy szép divatos öltözet?


Az megint más hogy valakinek óriási igényei elvárásai vannak. Ez főleg a netes társkeresőkre igaz. Ez köszönhető a médiának,és a közösségi oldalaknak. Ugye már kis túlzással mindenki pózolós insta modell és influencer akar lenni. Néha olyan profil megfogalmazásokat olvasok hogy fogom a fejem.


Heteróknál is ez van. A mű a divat már. Leginkább a mi korosztályunk (16-25) ilyen beállítottságú.


24F/bi

2023. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért teszed fel úgy a kérdést, mintha mindenkire igaz lenne? Nekem a belső sokkal fontosabb. Akihez érzelmileg nem kötődöm, azzal nem lépek semmilyen testi kontaktusba. Megismertem egy fiút, aki elméleti szinten nem volt az esetem, de a személyét annyira megszerettem, hogy eszméletlen módon vonzódtam hozzá. Hozzá kell tennem, hogy nem csúnya a srác, átlagos és ápolt, nekem ez a kettő bőven elég. (Persze mindenkinek más a szépségideálja és máshogy azonosítja az átlagost is.) Sok meleg srác keres kalandot, ahol a személyiség nem annyira fontos, inkább a kinézet, gondolom emiatt feltételezed, hogy a melegeknél szinte csak a kinézet számít. 18/F
2023. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1:Nyilván nem rád gondoltam,mert te nem vagy meleg.

2:De amúgy az is igaz valóban,hogy a melegek 80% a csak kalandot keres.Ugye,aki kapcsolatot is akar,és a kinézet se fontos neki:Na ez 10000 ből 1

2023. jan. 17. 11:32
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező a melegek 80%kalandot keres nem igaz, mert a 80%ból

KB. 70% nős, vagy barátnője van nem vállalja magát ,és ezért csak alkalmizik.

2023. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Aki pedig független és kapcsolatot szeretne, az pedig pofára esik,mert átverik,kihasználják, hazudoznak neki már az ismerkedés alatt is.

Nekem lehet hogy hihetetlen hangzik,de nem a kinézet volt a fontos.Ennek ellenére egyetlen hűséges párom, vagy megbízható barátom nem volt melegként.

Lehet bennem van a hiba...Olyan viszont nem volt, aki nős volt és ezzel vert át.Szerencsére ez kimaradt, de volt helyette bőven "érdekes"...

2023. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5:Ennél még az is jobb,ha egy barátnőd van
2023. jan. 17. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert a pasiknál nagyon számít a külső - a meleg történetben meg pasi van.
2023. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Általànosítunk?

Csak nem lekoptatott valaki? 😁

Kicsit provokatív szagú kérdés.

2023. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: Miért koptattak volna le?
2023. jan. 17. 14:07
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenkinél fontos a külső, ott vannak az incelek akik állandóan arra panaszkodnak hogy egy nőnek sem kellenek mert nem elég szépek.


Melegeknél gyakoribb az alkalmi, ott meg valszeg nem a lelkedet akarják megdugni hanem a testedet.

Szerintem ha valaki konkrétan párkapcsolatot keres akkor már közel sem annyira fontos a kinézet, mert az alap célod az, hogy olyan emberrel legyél akivel jól elvagy

2023. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!