Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegeknél miért számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegeknél miért számít ennyire a kinézet?

Figyelt kérdés
Nyilván a heteroknál is számít,de a melegeknél valamiért szinte csak az fontos.Ez miért van?

2023. jan. 17. 08:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Mindenhol a külső számít, aki nem jól néz ki egyedül marad, ilyen az élet
2023. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Minden meleg akivel eddig bármi értékelhető kapcsolatom volt mind full átlagos vagy átlag alatti kinézetűek voltak. Valahogy sose izgatott, hogy szépen nézzenek ki azok, akikkel bármiféle kapcsolatom legyen. Fontosabb volt a személyiségük vagy a minőségük az ágyban.
2023. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusként azt figyeltem meg, hogy irányultságtól függetlenül, a csajok más dolgokat néznek meg mint a férfiak.


A férfiak vizuálisabbak, de ez nagyon statikus, arc, szem, s test az ami fontos. A lányoknak van egy csomó más dolog, amit szintén néznek, pl kisugárzás, viselkedés, subjektív kis dolgok. Pl srácokat ritkábban hallok ódákat zengeni pl valaki kulccsontjáról, fül formájáról, vagy kezérõl, de leszbikusok pl rendszeresen órákat képesek pörögni ilyen dolgokon, és néha totál meglepõ dolgok számítanak thirst trapnak, pl cipõkötés.


Nem pusztán magán a testi adottságokon van a hangúly, a tálalás, kis részletek sokkal fontosabbak.

2023. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12-as vagyok.


#13: Őőőőő, akkor meglátszik, hogy engem lánynak szántak a szüleim, csak megkukacosodtam... xD Kisugárzást, viselkedést és rengeteg kis szubjektív dolgot nézek én is pasi létemre. Van egy hetero barátom, mindig mondom neki a cipőfűzését, hogy mennyire megnyugtató őt nézni olyankor, mikor csinálja és milyen művészi szinten köti a cipőfűzőjét. :3

2023. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Endura ***** válasza:
100%

A melegek, mint bárki más, általában fontosnak tartják a megjelenésüket és az öltözködésüket. A kinézet és az öltözködés egyfajta kifejezési forma, amellyel az emberek kifejezhetik a saját identitásukat, érzéseiket és ízlésüket. A kinézet és az öltözködés fontos lehet az önbizalom szempontjából is. Ennek ellenére a meleg emberek, mint bárki más, változó mértékben érdeklődnek a kinézet iránt, és egyénenként változó az, hogy mennyire fontos számukra a kinézet.

Ezt nem én írtam,hanem egy mesterséges intelligencia robot.

2023. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!