Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes melegekről alig lehet megmondani, hogy azok, másikakról meg km-es körzetben látszik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Egyik volt pasimról sem lehet megmondani, rólam meg a vak is megmondja. :)
2022. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mármint akikről látszik milyen viselkedésről szűröd le?
2022. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, minden ember más, ez is az egyéniség része.
2022. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert más az emberek személyisége és más környezetben nevelkedett az illető.
2022. aug. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én talán azért vagyok fiúsabb, de némileg kézmozdulataimon látszik, mert egyrészt magas vagyok, másrészt férfi többlet volt a szűkcsaládomban... Szűk család alatt értsd, hogy volt anyám, apám, anyám bátyja aki bizonyos értelmi és testi képesség hiánya miatt velünk élt ránk szorult, 3 bátyám, nagyapám és nagyanyám, szóval mindig fiú arány volt a több.... így értelemszerűen én melegként fiúsan szocializálódtam... bár volt bennem egyfajta túlérzékenység...
2022. aug. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Mert habár a szexuális beállítottság része 99,9% genetika, a DNS-ben nincs egy "a homoszexuális megjelenésért," felelős gén. Maximum, valaki feminimebb, izmosabb, szőrösebb, vékonyabb, stb... De ezek természetesen ugyanúgy lehet jellemző egy heteroszexuális emberre.


Tehát ez az egyén családi, szociális, intellektuális, érzelmi tényezői, élményei befolyásolják az olyan megjelenését, amiről valaki úgy gondolja, hogy ő meleg.

2022. aug. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!