Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal (ő bi én meleg) heves vita alakult ki köztünk. Ő 70 kiló kb. én meg 150. A történethez hozzá tartozik, hogy ez jórészt egy kórházi félrekezelés eredménye, a többi amiatt, hogy a "kezelés" alatt nem mozoghattam. Egyébként rendszeresen gyúrtam és a versenysúlyom is 85 kiló. Próbálok megszabadulni a feleslegtől, viszont aki volt már ilyenben az tudja, hogy nehéz.


Na, a vita tárgya az, hogy szerinte minden kövér rossz az ágyban, meg lomhaság, és különben sem lehet egy drabális férfi vonzó. Én ezzel egyébként abszolút nem értek egyet, mert vékony időkben is többnyire a nagydarab pasasok jöttek be. Most itt direkt nem használom a duci, meg a husi szavakat, nevezzük nevén a gyereket. Szerintetek tényleg aki kövér az már ilyen hulladék? Vagy van tapasztalatotok nagydarab sráccal?


(Negatív véleményed is fejtsd ki nyugodtan, de ha csak 3 szavas gyalázkodás lenne, azt tartsd meg magadnak!)



2022. márc. 23. 08:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek más jön be, felesleges erről vitatkozni.
2022. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Én is eléggé meghíztam ebben a két évben vagy 35-40 kilót de páromnak tetszik 😅

19/f

2022. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez attól függ hogy mennyi az a felesleg, milyen magassághoz társul és milyen "típusú". Vannak arányosan nagy darab, vagyis zömök, ill. vannak "elfolyósan" nagy darab emberek.

Nekem is a nagyobb darabb pasik jönnek be, de van itt is egy felsö határ. Szerintem 100-110 kg-ig (telstalkattól és magasságtól függöen) szexi tud lenni.

Persze mindig benne van az egészség dolog is, elvégre a túlsúly tudjuk hogy nem igazán jó az ember egészségének, szóval inkább vigyázzon magára és adjon le pár kg-t ha tud.

Eddig 2 nagyobb darab pasival volt dolgom, az egyikük (ő volt a kissebb) aktív is volt velem, ő bírta a tempót, nem volt lomha, a másik csak passziv volt, így arról nem tudok érdemben nyilatkozni.

Ez is ember függő mint kb minden a szexben.

2022. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sajna csak a vézna izgató…
2022. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

"Ő 70 kiló kb. én meg 150."


Remélem ő van felül. :)

2022. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

#2

Hogy a fenébe lehet két év alatt 40 kilót felszedni? Kómában voltál és zsírral etettek?

2022. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Én sem szeretem a csontikat,de azért a 100 kg lenne a felső határ az ismerkedésben.

De mivel én a 184 cm-hez "csak" 88 kg vagyok, így nehezen tudok ismerkedni,mivel 60 % azt mondja,túl sok, a többieknek pedig 120 kg-n felül kezdődik egy férfi.

Én viszont így érzem jól magam és senki kedvéért nem fogyok és nem hízok.

Még akkor sem,ha nem lesz párom.

2022. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok: Neem csak könnyen hízok és covidba meg keveset mozogtam első évbe vagy 25 30 kilót híztam.. szívesen mesélek ha érdekel ^^
2022. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Akármilyen magas is vagy ez a súly már nagyon egészségtelen. Akarhogy számoljuk a BMI-det az jön ki hogy kettes típusú elhízás,ami nem egyenlő a duci,kövér testalkattal. Még ha izomtömegben számolnánk,bár 150 kg full izmos test nem elérhető naturálban,az se lenne már egészséges.


A kissé husis,macisabb alkat szerintem még okés.


Voltam már ilyen pasival,hatalmas egója volt,egy szexistennek érezte magát. Mindenkit lenézett maga körül.Tehát egy elhízott srácnak is lehet önbizalma. Nem akartam vele semmit a végén mert kövérségéből adódóan nem volt tiszta ott alul sem hátul,hiába öltözött jól.

2022. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy a leírásodból is kiderül, mindenkinek más az ízlése. Aki pedig, idézem: "hulladéknak" tekint egy másik embert a testsúlya miatt, morálisan erőteljesen megkérdőjelezhető, szerintem.
2022. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!