Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal (ő bi én meleg) heves vita alakult ki köztünk. Ő 70 kiló kb. én meg 150. A történethez hozzá tartozik, hogy ez jórészt egy kórházi félrekezelés eredménye, a többi amiatt, hogy a "kezelés" alatt nem mozoghattam. Egyébként rendszeresen gyúrtam és a versenysúlyom is 85 kiló. Próbálok megszabadulni a feleslegtől, viszont aki volt már ilyenben az tudja, hogy nehéz.


Na, a vita tárgya az, hogy szerinte minden kövér rossz az ágyban, meg lomhaság, és különben sem lehet egy drabális férfi vonzó. Én ezzel egyébként abszolút nem értek egyet, mert vékony időkben is többnyire a nagydarab pasasok jöttek be. Most itt direkt nem használom a duci, meg a husi szavakat, nevezzük nevén a gyereket. Szerintetek tényleg aki kövér az már ilyen hulladék? Vagy van tapasztalatotok nagydarab sráccal?


(Negatív véleményed is fejtsd ki nyugodtan, de ha csak 3 szavas gyalázkodás lenne, azt tartsd meg magadnak!)



2022. márc. 23. 08:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Félre ne érts,nem bantásból vitatkoztam,csupán az egészséged érdekében.

Mint irtam lényegtelen ekkor az esztétika,az egeszség fontosabb.

2022. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Én főleg komplexusok és traumák miatt ragaszkodom inkább a hozzám formailag közelebb állókhoz, akik valamit sportolnak. Meg szeretek hosszabb távon gondolkodni, ha már összeköltözöm valakivel, akkor egyszerűbb úgy együtt élni, ha valamennyire passzol is az életvitelünk. Akár olyan egyszerű dolgokban, hogy mi kerüljön a hűtőbe.


Ettől független mindenkinek más tetszik, nem ítélek el senkit.

2022. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy kövérek
2022. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekem bejönnek a jó húsban lévő, emberformájúbb, 5-10-15 kg felesleggel rendelkező srácok, nagy kerek fenekek, puha hasak. És az vagyok, aki a madárijesztő atléta haverodra is kapásból azt mondaná, hogy ráférne egy tízes legalább... Lehetne arról vitát nyitni, hogy a 100 kiló szexi-e, de ember, ezt a 150-et már ne próbáld szépíteni a halpiacon, mert nem lehet. Ez borzasztó sok, és jár azért már némi problémával az esztétikain is túl. Jó, hogy van 1% ember, akinek ez a különleges fétise, de rajtuk kívül sehol nem fogod tudni magad jó színben feltüntetni. (Ítélkezni nem ítélkezünk, mert szerintem mindannyiunknak megvan a maga baja és különleges fétise.)
2022. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal macis srác írhat. 35 vagyok.
2022. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhat fiatal macis srác.
2023. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!