Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kövér melegekről?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal (ő bi én meleg) heves vita alakult ki köztünk. Ő 70 kiló kb. én meg 150. A történethez hozzá tartozik, hogy ez jórészt egy kórházi félrekezelés eredménye, a többi amiatt, hogy a "kezelés" alatt nem mozoghattam. Egyébként rendszeresen gyúrtam és a versenysúlyom is 85 kiló. Próbálok megszabadulni a feleslegtől, viszont aki volt már ilyenben az tudja, hogy nehéz.


Na, a vita tárgya az, hogy szerinte minden kövér rossz az ágyban, meg lomhaság, és különben sem lehet egy drabális férfi vonzó. Én ezzel egyébként abszolút nem értek egyet, mert vékony időkben is többnyire a nagydarab pasasok jöttek be. Most itt direkt nem használom a duci, meg a husi szavakat, nevezzük nevén a gyereket. Szerintetek tényleg aki kövér az már ilyen hulladék? Vagy van tapasztalatotok nagydarab sráccal?


(Negatív véleményed is fejtsd ki nyugodtan, de ha csak 3 szavas gyalázkodás lenne, azt tartsd meg magadnak!)



2022. márc. 23. 08:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Nekem bejönnek azok a srácok akik vékonyak voltak de meg pocakosodtak :D :3


Am meg mint az előzőek is mondtak mindenféle alakatú ember van, mindenféle ízléssel, kinek ez kinek az jön be.

Akik másokat becsmérelnek az alakjuk miatt ott komoly gondok vannak a fejekben. (Főleg önértékelési)

Amúgy honnan tudja ki milyen az ágyban? Volt mindenkivel? ;D

2022. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
97%
11 es Én is ilyen voltam mozogtam sokat bicikliztünk aztán beütött covid és jól meghíztam ^^'
2022. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nincs igaza barátodnak. Egy kövér férfi is lehet nagyon vonzó. Persze van akinek nem áll jól, sőt annak ellenére, hogy nekem sokszor bejönnek a nagydarab férfiak volt olyan hogy valakinek kifejezetten taszított a teste, mert formátlan volt és az egész emberen is az látszott, hogy nem ad magára. Nekem az a tapasztalatom, hogy akik egész életükben kövérek voltak leginkább azok az önbizalomhiányosak, ami hát valljuk be nem egy vonzó tulajdonság. Akik később híztak el, azok legtöbbször jobban ki vannak békülve magukkal még kövéren is. Szóval már így is pluszpont neked. De egyébként meg így látatlanban is azt mondom, hogy biztosan vonzó srác lehetsz így hogy gyúrtál régen és formás lehetsz. :) Gyanítom, hogy én kifejezetten szexinek találnálak.
2022. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Nem tul szép látvány
2022. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

13: Kb 40-50 kg felesleg van a srácon. Nem írta milyen magas de ekkora súlynál tök mind1, csak ha nem ő Ronnie Colemann anonim módon,bár kétlem.

Aki kicsit is ért a Fitnesshez és az Anatómiához az tudhatná hogy ekkora túlsúlynál lényegtelen hogy van-e izomtömege vagy nincs mert nem fog látszani,és az esztétikán sem fog javítani,mert a testzsír és víz nagyobb arányban van túlsúlyban.

2022. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%
15. Dehogynem számít! Az egy dolog hogy neked egyáltalán nem jön be ha testesebb, de ránézel két kövér fickóra másmilyen lesz a testük. Alapból a genetika is meghatározza ki hogy raktározza el, de ha van/volt egy jó alapizomzata és felépítése akkor az igenis beleszól abba hogy hogy néz ki túlsúllyal. Egy egyszerű példa hogy ha edz vagy edzett régen akkor kevésbé ernyedt a teste kövéren is.
2022. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

16: Lényegtelen nem vitatkozom...

A tanulás a tudás atyja.

Én egy fitness edző vagyok,szerintem ne menjünk bele az anatómiai részébe sem pedig a Sportoló szervezete című Testépítés-Fitness modulba.

Ha ekkora túlsúlya van valakinek lényegtelen hová raktározza a szervezet a zsírt.

Ha edzett régen,de már nem edz, akkor a szervezete katabolikus folyamatba lép mivel azt gondolja "minek is tartsam fent az izomzatot hisz arra nincs szükség"... Ezáltal az izomzata elveszlik, a testösszetétele megváltozik.

Lényegtelen szempont ha ilyen magas testzsírral van izomzata vagy nincs,mert teljesen fedett lesz a magas testzsír miatt,igen lehetséges hogy feszesebb lesz mint más hasonló súlyban lévő embertársa,de ez elenyésztő testösszetétel alapján.

Felesleges magyarázkodom itt, mert ez nem a Testépítés rovat,de ott a "guruk" is ugyan ezt állítanák.

Egy szóval nem mondtam hogy nem jönnek be a kövérebb srácok sőt régebbi kommentjeimnél máshol épp az ellenkezőjét álítottam,de azt gondolom hogy van egy szint ahol már az ember egészsége fontosabb,és ez a súly már túl nagy ahhoz hogy egészséges maradjon. Szintén lényegtelen szempont az esztétika.

2022. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ellentéteket és mivel én 64 kilo és csak izom vagyok mindig örömmel raktam meg egy jo nagy husis feneket. Tetszik ahogy mozog tolja magát hátra .....stb
2022. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Aki azt írta, reméli ő van felül: Te szexelsz a legjobb barátoddal? Ezért ilyen a megelek megítélése.


A többiek fantasztikusak, mindenkinek járni fog a zöld! Az utolsók között kialakult vita: magamból ítélve ekkora súlynál valóban nem számít. A zsír nem oszlik el arányosabban, csak van. Ezért is dolgozom azon, hogy újra eltűnjön a pics@ba.

2022. márc. 24. 07:07
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen szubjektív velemény, hogy én nem szeretem a kövér emberekkel a szexet. A fiatal, sportos, ropogós srácok érdekelnek.
2022. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!