Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szamit az anusz kinezete ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit az anusz kinezete ?

Figyelt kérdés
En pl rosszul vagyok a sotetbarna mar fekete lyukaktol… na meg amik igy mint ha cafatok lognanak ki brhh, nektek ezekrol mi a velemeny ? Egyedul vagyok vele ?
2023. jan. 31. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem számít hülyeség valakit azért megvetni valakit
2023. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is számít, láttam már én is olyat ami undorítóan nézett ki, el is vette a kedvemet eléggé xd
2023. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik már olyan, mint a saláta vagy amelyik erősen kitüremkedik, az nem szép.

1-es, nem kötekedésképpen, de nem azt mondta, hogy ezért bárkit is megvetne, hanem azt, hogy az már neki nem tetszik. Ez két külön dolog. És én is így vagyok vele. Attól, hogy nem tetszik, mert nem esztétikus, nem vetem meg mint embert.

2023. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben ott lakozik a szubjektív esztétika.

Legyen az orr, punci, farok, popsi, lábfej, vagy akár ánusz...hogy pl az autókat, ruhákat, stb ne is emlitsem.

2023. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#3 a megvetest nem úgy értettem ahogy te hanem úgy H azért mert egy lánynak nem "baba"puncija van most attol elmenni a kedvének valakinek mert nem szabályos és kilógó sztem eléggé gyerekes felfogás amugyse ez alapján kell választani párt
2023. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5,

Igazad van. De ebben a kategóriában nincs lány, meg babapunci sem. Sőt, semmilyen punci sincs.

2023. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 De akkor milyen lyukrol beszél meg h cafatokban lóg ki másra nem lehet ezt érteni
2023. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Aktív vagyok soha nem néztem meg milyen az enyém, már voltam vagy 35kb mikor először ránéztem, nagyon fehér bőrű vagyok a lyukam meg majd fekete.sötétbarna.

Nem nyalnám ki, rózsaszínt szeretem.

2023. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Le kell kapcsolni a villanyt, te kis finnyás aktív.
2023. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogyan tud undorítóan kinézni csak azért, mert sötétebb. Szerintem csak az aranyeres taszító, de az nagyon.
2023. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!