Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kapcsolatoknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kapcsolatoknál mennyire számít a magasság?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Én pici vagyok, úgyhogy a partnerem legyen nálam magasabb :D
2023. febr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Emberi dolgok jobban számítanak..

Bár én magas vagyok,és tény,hogy egy alacsonyabbat jobban tudnék szeretgetni,de ez csak egy szempont.

Ha emberileg okés,az a legtöbb !

2023. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
nem számit
2023. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha alacsony vagy.
2023. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapvetően nem ez a legfontosabb szempont, de nem is teljesen elhanyagolható dolog. Ha jól megértjük egymást akkor nekem nem számít hogy alacsony vagy magas, bár mivel én alacsony vagyok (168cm) így ha ő sokkal magasabb mint én akkor kényelmetlen lehet néha. Szegénynek sokat fájna a háta ha annyit kellene hajolgatnia egy pusziért. 😄
2023. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok,én szeretem direkt ha alacsony a párom,igazándibóll vékonyabb legyen,ennyi..Írhat aki akar....
2023. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A magasság szerintem számít és tud hátrány is lenni. Pl. én elég magas vagyok és passzív, amiért sokan visszautasítanak, mivel minden aktív alacsonyabb passzívat keres.

Illetve a másik a súly. Mivel magasabb vagyok, ezért nyilván a súlyom sem annyi vékonyan, mint mondjuk egy 175 cm magas vékony passzívnak.

Viszont hiába vagyok vékony, így is kapok olyan reakciót valamiért, hogy ők vékonyat keresnek, csak azért, mert a magasságomhoz más súly párosul vékonyan is.

Ha lemennék 70 kilóra, akkor az már szerintem egészségügyi kockázat lenne, mert így is kilátszanak a bordáim.

Szóval a magasság mindenképpen számít és szívás, ha nem a többség által preferált skatulyában vagy.

2023. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Eddigi tapasztalataim alapján a magasság majdhogy senkinek sem számít ellenben azzal, hogy mekkora a fszod
2023. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

#5 : ha ölébe ulsz a párodnak,akkor nem zavar semmit a pusziban,csókban a magasság.

#7 : nem mindenki így áll hozzá,nincsenek elvárások ilyen téren egy passzívtól.

#8 : ez inkább szexpartnernél,alkalminál számít.


Ha társat keresek,nekem a fentiek egyáltalán nem számítanak!

2023. márc. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9es. Persze, de nem mindig ülhet az ember a másik ölébe, pl elköszönéskor reggel munka elött, vagy az utcán, de amúgy értem hogy mit mondasz. 😄

5ös voltam

2023. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!