Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként tényleg ennyire lehetetlen párt találni? Van más lehetőség az ismerkedésre a különböző appokon kívül?

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 23. évemet, és azzal kell szembesülnöm, hogy egyszerűen a kutyának nem kellek. Nem gondolom azt, hogy egy szívtipró lennék, viszont csúnyának sem gondolom magam. Sajnos az tény, hogy nagyon nem vagyok fotogén, de a képek, amikkel ismerkedem, szerintem nem sikerültek rosszul. Mégis szinte csak azzal szembesülök, hogy még szexre is csak a nagyon csúnya (sajnálom ezt másképp nem tudom leírni), általában kövér férfiaknak kellek. Az esetek többségében, akikre én vágynék, még csak vissza sem írnak társkeresőkön, vagy ha valamilyen módon összejön velük egy randi, akkor kiderül, hogy valamilyen módon defektesek, vagy engem utasítanak vissza. Nyáron ismerkedtem egy 30 körüli pasival, aki nagyon tetszett, eltudtam volna vele képzelni egy komolyabb kapcsolatot. Aztán szépen kikosarazott, hogy neki egy tapasztaltabb társra van szüksége. Később érdeklődött, én ostoba pedig azt hittem, hogy mégiscsak szeretne valamit, erre beközölte, hogy neki azóta van egy párja, nagyon szarul esett.

Egyszerűen már nem tudom, mit tehetnék. A jogi karra járok, érett gondolkodású vagyok, dolgozom egyetem mellett, eltartom magam. Mégsem vesz senki sem kellek senkinek. Egyszerűen már belebetegszem ebbe, élni sem akarok így, hogy sosem kaphatom meg azokat, akik után vágyakozom.

Esetleg próbáljak meg másképp ismerkedni? Gondolkoztam már melegbárokon, de úgy tudom, hogy már ott sem jellemző az ismerkedés, csak baráti társaságok mennek oda. Nekem pedig nincsenek meleg barátaim...



2023. ápr. 16. 00:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
Kedves 19-es. És hol vannak ezek a csendesek? :) nyers a vélemény, de nagyrészt igaz.
2023. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem vontam kétségbe a véleményed, 18-as.Finomítottam,mondjuk így.Egyébként a csendesek talán azért csendesedtek el,mert a harsány,villogó,sokszor másokon át önmegvalósítók árnyékában vannak.

Épp azért csendesek,mert sokszor látták,vagy átélték,hogy ma az érzelmekkel óvatosnak kell lenni.Az adással,de az elfogadással is.

De egyben biztos vagyok,hogy nincs olyan meleg,akinek valami szinten ne lenne igénye érzelmekre.

2023. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
57%

Sorry,ez lemaradt.

#19 és 22.

2023. ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mélyen vannak azok az érzelmek sajnos, tapasztalatból beszéltem. de elfogadom, hogy létezhetnek kivételek minimális eséllyel. :D
2023. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!