Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként tényleg ennyire lehetetlen párt találni? Van más lehetőség az ismerkedésre a különböző appokon kívül?

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 23. évemet, és azzal kell szembesülnöm, hogy egyszerűen a kutyának nem kellek. Nem gondolom azt, hogy egy szívtipró lennék, viszont csúnyának sem gondolom magam. Sajnos az tény, hogy nagyon nem vagyok fotogén, de a képek, amikkel ismerkedem, szerintem nem sikerültek rosszul. Mégis szinte csak azzal szembesülök, hogy még szexre is csak a nagyon csúnya (sajnálom ezt másképp nem tudom leírni), általában kövér férfiaknak kellek. Az esetek többségében, akikre én vágynék, még csak vissza sem írnak társkeresőkön, vagy ha valamilyen módon összejön velük egy randi, akkor kiderül, hogy valamilyen módon defektesek, vagy engem utasítanak vissza. Nyáron ismerkedtem egy 30 körüli pasival, aki nagyon tetszett, eltudtam volna vele képzelni egy komolyabb kapcsolatot. Aztán szépen kikosarazott, hogy neki egy tapasztaltabb társra van szüksége. Később érdeklődött, én ostoba pedig azt hittem, hogy mégiscsak szeretne valamit, erre beközölte, hogy neki azóta van egy párja, nagyon szarul esett.

Egyszerűen már nem tudom, mit tehetnék. A jogi karra járok, érett gondolkodású vagyok, dolgozom egyetem mellett, eltartom magam. Mégsem vesz senki sem kellek senkinek. Egyszerűen már belebetegszem ebbe, élni sem akarok így, hogy sosem kaphatom meg azokat, akik után vágyakozom.

Esetleg próbáljak meg másképp ismerkedni? Gondolkoztam már melegbárokon, de úgy tudom, hogy már ott sem jellemző az ismerkedés, csak baráti társaságok mennek oda. Nekem pedig nincsenek meleg barátaim...



2023. ápr. 16. 00:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Ne aggódj, repülni fognak innen a privik.
2023. ápr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

"élni sem akarok így, hogy sosem kaphatom meg azokat, akik után vágyakozom"


Azért egy kis mentális deficit nálad is befigyel...

Menj le valamelyik szaunába fiatal napon, meglátjuk ott kellesz-e valakinek. Ha igen, akkor nem a külsőddel van a gond.

2023. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Valamilyen hibának kell bennem lennie, különben nem állna fenn ez a helyzet.

Szerintem sugárzik rólam, hogy egy nyomorult, balf*sz vagyok.

2023. ápr. 16. 00:17
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem lehetetlen, sőt manapság könnyű párt találni. Nagyon sokan csak panaszkodnak, meg negatívan állnak a dologhoz, és már ez is el tudja taszítani az embereket. (Vagy akár az is ha valaki görcsösen keres kapcsolatot)
2023. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Küldj egy képet, ha szeretnél őszinte véleményt. Én megírom, hogy külsőddel van-e a gond, vagy nem. (objektíven)
2023. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jellemző, hogy nem a külsőd riasztja el az embereket, hanem az önbizalmad. Félig-meddig igazad van, ez tényleg sugárzik az emberből, na de nem az, hogy egy balf*sz, hanem hogy annak tartja magát
2023. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem sugárzik rólam, hogy egy nyomorult, balf*sz vagyok."


Ez a fajta negatív hozzáállás valóban taszító. Nem is olyan kicsi az a mentális deficit nálad, ezen kellene változtatni rinyálás helyett.

2023. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Én is teljesen így vagyok ezzel mint a kérdező... Igaz bár csak a 20. évem töltöm idén, viszont mivel elég hamar jöttem rá, hogy meleg vagyok, ezért régóta próbálkozom, illetve vágyok arra, hogy találjak valakit, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak... De egyszerűen nincs ilyen! Pedig én is elmondhatom magamról, hogy ugyebár nem vagyok egy szőke herceg, de már most saját magam tartom el az egyetem melletti munkából és ösztöndíjból, emelett folyamatosan fejlesztem magam, amiben csak tehetem...

Ugyanúgy elegem van már az appokból, mert csak az idősebb emberek írnak rám, vagy csak szimplán azok akik nem tetszenek. De ha én ráírok valakire, aki tetszik az legtöbb esetben vagy nem válaszol, vagy naponta ír 1-2 szót. A melegbárokhoz meg túl introvertáltnak tartom magam, szóval így nekem sincs több lehetőségem párt találni...

Viszont azt nem engedhetjük meg magunknak, hogy belebetegedjünk ebbe, vagy emiatt menjen el az életkedvünk! Én úgy gondolom, (és tudom ez egy elég unpopular opinion), de egy boldog párkapcsolat nem való mindenkinek. És ezen nem érdemes siránkozni, hanem szimplán el kell fogadni, mint egy egyszerű tényt. Nekem az a célom, hogy megtaláljam az életben azt, ami hosszú távon boldoggá, és kiegyensúlyozottá tud tenni. Ez lehet egy izgalmas hobbi, egy összetartó baráti társaság, anyagi stabilitás, vagy akár csak egy kellemes élettér egy számomra szimpatikus környéken, de azt már tudom, hogy az én esetemben párkapcsolat nem lehet.

2023. ápr. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%

Elszomorodtam, olvasva a válaszokat.Azért lettem lehangolt,mert ilyen fiatalon nem értem ezt a nagy pesszimizmust.

Egy abszolút friss,saját példát írok meg,ami három napja történt.Egy olyan hely,ahová gyakran járok, egy közintézmény a helyszíne.Odajött hozzám az egyik huszonéves munkatárs,akivel addig pár szót beszéltem csak,hogy nagyon szimpatikus vagyok neki,minden téren és szeretné,ha barátok lennénk.Nyilván,hogy megérezte,mi a helyzet,másképpen nem jön oda.

Beszélgettem vele,de azt láttam,hogy valami szeretethiányból eredő rapid érzelmei vannak,amit attól a perctől kezdve velem akart megélni.Értelmes,jó kinézetű a srác,én sem vagyok korombeliekre jellemző kinézetű ötvenes,ez nem is lett volna akadály.De a nyomulás,az a riadtság,amit láttam rajta "Jaj,szeressen már valaki"...meg kell mondjam,elijesztett.Tegnap mondtam meg neki,hogy nincs értelme és kértem,hagyjon a továbbiakban.

Megértette,szerencsére.

Nagyon sokunkat éppen az riaszt el,hogy kétségbeeséssel nyomulnak, még ha fiatalok is...Ez nem jó semmiképpen,senkinek.

Ötvenes vagyok,de nem vagyok elkenődve,így,mint sok fiatalember.

Igaza van egyébként a 8-asnak,nem mindenkinek való és nem mindenkinek adja meg az élet a párkapcsolatot,a boldogságról nem is beszélve.

Szerencsés vagyok,mert nekem voltak kapcsolataim.És most ugyan egyedulálló vagyok, de kiegyensúlyozott .Sok mindenre rájön az ember - idővel.


54 F

2023. ápr. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Szia. 2 kozos pont biztosan van bennunk. Az egyik a “nincsenek meleg barataim” a masik a “jogi karra jarok”. Es tudod mit? Lehet picit tenyleg mi is defektesek vagyunk, a jogaszok altalaban mind “furik es defektesek” :DD ha gondolod en nagyon szivesen ismerkedem, DE kimondottan baratkozasi celzattal. Szeretnek hozzam hasonlo embereket megismerni, raadasul a gondolkodasban is sokminden kozos lehet. Ami viszont teny, hogy pozitivabb szemleletre lenne szukseged.
2023. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!