Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként tényleg ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként tényleg ennyire lehetetlen párt találni? Van más lehetőség az ismerkedésre a különböző appokon kívül?

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 23. évemet, és azzal kell szembesülnöm, hogy egyszerűen a kutyának nem kellek. Nem gondolom azt, hogy egy szívtipró lennék, viszont csúnyának sem gondolom magam. Sajnos az tény, hogy nagyon nem vagyok fotogén, de a képek, amikkel ismerkedem, szerintem nem sikerültek rosszul. Mégis szinte csak azzal szembesülök, hogy még szexre is csak a nagyon csúnya (sajnálom ezt másképp nem tudom leírni), általában kövér férfiaknak kellek. Az esetek többségében, akikre én vágynék, még csak vissza sem írnak társkeresőkön, vagy ha valamilyen módon összejön velük egy randi, akkor kiderül, hogy valamilyen módon defektesek, vagy engem utasítanak vissza. Nyáron ismerkedtem egy 30 körüli pasival, aki nagyon tetszett, eltudtam volna vele képzelni egy komolyabb kapcsolatot. Aztán szépen kikosarazott, hogy neki egy tapasztaltabb társra van szüksége. Később érdeklődött, én ostoba pedig azt hittem, hogy mégiscsak szeretne valamit, erre beközölte, hogy neki azóta van egy párja, nagyon szarul esett.

Egyszerűen már nem tudom, mit tehetnék. A jogi karra járok, érett gondolkodású vagyok, dolgozom egyetem mellett, eltartom magam. Mégsem vesz senki sem kellek senkinek. Egyszerűen már belebetegszem ebbe, élni sem akarok így, hogy sosem kaphatom meg azokat, akik után vágyakozom.

Esetleg próbáljak meg másképp ismerkedni? Gondolkoztam már melegbárokon, de úgy tudom, hogy már ott sem jellemző az ismerkedés, csak baráti társaságok mennek oda. Nekem pedig nincsenek meleg barátaim...



2023. ápr. 16. 00:01
1 2 3
 11/24 Jani Belucci ***** válasza:
38%
Ha azok, akikre vágynál nem írnak vissza, akkor az nem azt jelenti hogy olyan emberek után hajtasz, akik nem a te "súlycsoportod"? Akit te utasítasz vissza az defektes, aki meg téged, az egy szemétláda. De mi van ha nekik te vagy a defektes? Ha belegondolok milyen gáz voltam huszonpár évesen, akkor csak erre tudok gondolni. Tele vagy megoldatlan belső konfliktusokkal, és ez kihat a viselkedésdre, kisugárzásodra. Egy 30 éves pedig messziről kiszúrja ezt. Mivel nem látunk bele az életedbe, így csak találgathatunk. Nekem ez a tippem.
2023. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nehéz párt találni, főleg hogy a meleg nagy része nem akar elköteleződni hosszú időre, csak alkalmit akar. Én is már régóta keresek, volt már 1-2 randi, de tovább nem ment a dolog. Tinderen is ha matchelek is valakivel, sosem írnának. Én pedig félénk vagyok, nem kezdeményezek beszélgetést.
2023. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Jani Belucci ***** válasza:
61%
#12: Persze hogy egyedül maradsz, ha nem kezdeményezel lol. Két emberen múlik egy párkapcsolat.
2023. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem benned van a hiba .hidd el,ez egy ilyen világ.
2023. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Defektes alatt azokat az embereket értem, akiknek valami tényleg nagyon nincs rendben a fejében, vagy rendkívül beteg, perverz gondolataik vannak. Ahogyan a csúnya jelzőt is azokra használom, akik tényleg nagyon túlsúlyosak, vagy látványosan elhanyagolják a külsőjüket. Sejtettem, hogy ezért kapni fogom az ívet.

Az önbizalmam valóban kevés, főleg a kudarcok után, így az valóban lehetséges, hogy meglátszik rajtam, és az taszít másokat is.

Úgy döntöttem, hogy egy ideig leállok az ismerkedéssel, mert az utóbbi időben ezt túlságosan erőltettem, és valljuk be amire nagyon rágörcsölünk, az nem is nagyon szokott összejönni.

Kicsit építem az önbizalmamat, illetve többet koncentrálok magamra, többet fogok edzeni. Aztán, ha rendbetettem az önbizalmam, akkor talán újra elkezdek ismerkedni, csak valamelyest más hozzáállással.

2023. ápr. 16. 13:00
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

Akkor küldj egy képet, majd elmondom, hogy szívtipró vagy-e

:DD

2023. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%

Szia.Adj időt és kellő türelmet magadnak.

Akár melegbár vagy bármi előbb-utóbb megtalálod a párod.

2023. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Igen, képtelenség komoly kapcsolatot kialakítani. Nincs remény rá. Alkalmazni akarnak kötöttségek nélkül, mint az ösztönlények. Érzelmek nem kellenek. :) Jobb ha elelejted sajna.
2023. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Kissé nyers vélemény a 18-asé.

Azért nem hinném,hogy ilyen rossz lenne a helyzet! Sokan vannak,akik szeretik az érzelmeket,de esetleg csendesebbek...

2023. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#16 Majd biztosan küldök magamról képet egy vadidegennek.🙃
2023. ápr. 16. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!