Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés
hogyan szabaduljak meg a homoszexualitástól? 21 éves vagyok fiúkat szeretem. lányokat egyáltalán nem. azonban anno 12 évesen első áldoztam 9 éve. tudtam hogy bűn. később elmentem gyülekezetbe és azt mondta a pásztor lelkész hogy bűn súlyos bűn. és hogy ISTEN szereti az embert de a bűnt gyűlöli. és a homoszexualitás, biszexualitás, leszbikusság nem Istentől van! csak is a hetero szexualitás de az is csak házasságon belül. aztán be meritkeztem. megvontam 2 hónapja magamtól a homoszexet. megtértem. de olyan boldogtalan vagyok. én úgy érzem hiába tértem meg hiába mondták hogy Jézus megtud szabadítani én ugyan úgy a fiúkat szeretem. bárhogy is kérem Istent akkor se veszi ki belőlem ezt az érzést amit férfiak iránt érzek. pedig tudom halál után a pokolba jut az aki meleg vagy leszbi vagy nem hites életet él. és nem mindegy hogy menny vagy pokolba jutunk e örök életre. de akkor se tudok lányt szeretni ha oda jutok se. de valahogy érzem hogy Isten szeret engem mert nem bantok senkit...
2023. jan. 26. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem trollkodsz akkor mit szégyellsz azon hogy meleg vagy?Ez ma már teljesen elfogadott kivéve a vallás károlsultaknál:)

Kerüld a buta vallás betegeket és ennyi.Ha a fiúkat szereted arról nem tehetsz.

2023. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a gondolat segített: A hitt nem egyenlő az egyházzal. Lehet, hogy a papok azt mondják bűn, de ők ezt honnan tudják? Középkori, emberek által kitalált dolgokat halmozunk fel és nem a valódi lényeget látjuk.


Jézus azt tanítja, hogy szeress. Elősször szeresd meg magad, aztán más embereket is.

2023. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként Ferenc pápa nyilatkozta nem rég hogy nem bűn a homoszex ..
2023. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Találj valakit aki szeret és feltétel nélkül elfogad.

Az ilyen felesleges vallásos hülyeségeket meg hanyagold.

Éljetek boldogan 😃

2023. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy én a reinkarnációban hiszek és nem cseszem el az életem ilyen marhaságokkal :D
2023. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jól teszed,hogy küldessz ez ellen.Még várj egy kicsit,és vége lesz,megtérsz
2023. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez a szexuális orientációd, ezt nem tudod megváltoztatni. Ha elfojtod és küzdesz ellene, szenvedni fogsz. Alaposan kimosták az agyad ezzel a vallásos maszlaggal, úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, hogy szépen magad mögött hagyod az egészet. Vannak amúgy normális keresztények is, nézd csak: [link] Inkább hozzájuk csatlakozz.
2023. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasztor kiszopja a f…szomat :D amelyik ezt mondja az egy igazi homobof k..og az ősidőkbe is voltam melegek es nyiltan termeszetes dolog volt a jelenlegi kor az ami bunnek iteli ezt meg mert a sok gyoker ezt kitalalta, es beletette a vallasokba, hogy akkor hat ha kevesebb lesz … elo pelda te is azert nem szopsz le egy szep kolbaszt mert azt hiszed ezert a pokolra kerulsz, segitek, ezt nem te valasztottad, hanem igy szulettel, isten ezert nem fog elitelni, vagy a pokolra kuldeni, pont hogy azt tanitjak szeresd ember tarsaidat , es aki bant azt kenyerrel dobd vissza, na mar most akkor isten meg a pokolba ledob mert meleg vagy …? Dehogyis , es engedd el ezt a hulyeseget mert ez nem igy van :D ( sry ha nyers voltam vagy primitiv, de felb.sz aki ezt kantalja ) gondolok a pasztorkara :D
2023. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nézzünk egy teológiai kérdést.


Miből gondolod hogy a melegség isten szemében bűn?


A pap azt mondta, oké. A katolikus pap azt is hiszi és vallja hogy a papoknak nem lehet felesége és gyereke, a református vagy luteránus pap viszont azt mondja, lehet. Sőt ők meg is házasodnak.


Az iszlám imám, és a zsidó rabbi azt mondják akkor is pokolra jutsz, ha disznóhúst eszel, pedig mindketten ugyanabban az istenben hisznek mint te, csak másik kontextusban. Ezért mondjuk hogy "judeo-keresztény kultúrakör". Na, a buddhista szerzetes pedig abban hisz, bármilyen élőlény kegyetlen megölése távolabb visz a nirvánától mert további rossz karmához vezet, ameddig a hindu pap is tartózkodásra int a mészárlástól, viszont nem hisz a megvilágosodásban. Eközben az orosz ortodox papok vízkeresztkor tartják a karácsonyt, ugyanabban az országban a szibériai táltos meg nem is karácsonyozik.


Miből gondolod hogy ebből a sok papból a tied az aki tényleg tudja mit akar isten?

Miből gondolod hogy a biblia, a tóra, a korán, a tripitaka, vagy bármelyik másik szent írás tényleg isten szava? És honnan tudod melyik igazából isten szava, ha egyáltalán bármelyik az? Egy mindenható erő aki mindent teremtett szerinted tényleg egyetlen könyvben nyilatkoznia a világ összes embere felé? És egy ilyen hatalamas lényt szerinted édrekel te kivel szekszelsz?


Ha isten úgy aránylik hozzánk ahogy mondjuk mi a hangyákhoz, kétlem hogy lenne félnivalód. Senkit nem érdekel kivel szekszelnek a hangyák.

2023. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog van papi, amiről szólnom kell neked:

„Én vagyok az út, az igazság és az élet – válaszolta Jézus. – Senki sem juthat el az Atyához, csak általam. Ha engem ismernétek, Atyámat is ismernétek, de mostantól fogva ismeritek és látjátok.” (János 14:6-7)


Nézd, én heteró vagyok, de azért halgass meg. Bár én a lányokat szeretem, mégis csak egy nő volt az életemben, akitől el kellett válnom, noha ő gyermekeim anyja. Más nőre nézni nem bírok és igazából róla sem kellene fantáziálnom, mert nem hiszem, hogy van értelme. de Isten testet adott nekünk erre a világra, melynek megvannak a saját kívánságai, melyek rendszerint ellentétesek a lélek kívánságaival. ezek egymás ellen harcolnak és emiatt mi magunk válunk saját áldozatunkká. én is csinálok bűnös dolgokat, bár szerintem ártalmatlanokat. A kérdés inkább ugy kellene, hogy hangozzon, hogy jó-e amit tenni akarok, vagy ártalmas-e


Bűnös ember vagyok, mert Isten nem segíti az önpusztító kábszereseket.


De hiszek Jézusban. Igyekszem követni őt alázatosságban és utánozni őt.

Amikor csak tehetem arra gondolok, amit ő megtett, hogy én itt lehessek.

Olyan dolgokat megcselekedett, amik révén elhihetem bizonyíték nélkül is, hogy neki köszönhetem az életem. Ugyanúgy hiszek abban, hogy Istennek is köszönhetem az életem. Nélküle biztosan nem léteznék, és ez már azért is biztos, mert maga az Isten, mint koncepció vagy elmélet és ambokk a vallások is mind hozzájárultak ahhoz, hogy ma itt leírhassam e sorokat.

Hiszen már maga az emberi gondolat Isten létéről is egy olyan tényező, amelynek köszönhetjük e pillanatot is, melyben te, hedves olvasó létezel.


Birom Jézust. Lényegre törő!

2023. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!