Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Inkább komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább komoly kapcsolatot kerestek vagy tartós szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hotbullon vagyok csak fent és ahogy látom a többség csak szexkapcsolatot keres.

2022. nov. 7. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
#3-as, lemaradt a vége. Jobb lett volna ha eltalál. Mindenkinek körülöttem.
2022. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#10

Mi történt?

2022. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok vagytok....ne így gondolkozzatok.akkor mit szóljanak az idősebbek?mint pl én.nem szabad feladni.
2022. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szar gyerekkorom volt, 2 bátyám van, akik állandóan szekáltak, egy apám van, aki alkoholista volt, elvesztette munkáját, és ellopta a pénzt, hogy legyen piája, anyum ment el helyette dolgozni. A suliban is bántottak, én voltam a kis nyomoronc, 6odikos voltam, akkor az orromat majdnem eltörték, mert az idióta beleverte a fejem a padba. Nemsokkal később kiderült, hogy árverezik az otthonom, a lakást ahol felnőttem, hála apámnak. Aztán persze nincs ezzel vége, elkezdett megfogyatkozni a család...18 éves vagyok, 7en meghaltak a családomból, abból 6an közeli rokonságból. Anyai nagyszüleim meghaltak, mikor 1 éves sem voltam, utána sokáig semmi, de valahogy a költözés után úgy leívelt az életem. A nyarat egy vidéki nyaralóban töltöttem, egy panellakási konyha méretű szobában a két bátyámmal. Az egész ház akkora volt, mint egy nagy szoba. Átköltöztünk albérletbe októberben, azt hittem, minden happy. Novemberben vihettük a kutyám elaltatni, mert valamit megevett, és beszorult. 2018 októberében meghalt a nagypapám, aki a legközelebbi ember volt hozzám, és én találtam rá 14 éves fejjel. 2019 januárjában szülinapom után 1 héttel meghalt a nagymamám is. Utána megtudtuk, hogy meghalt anyum öccse, a nagybátyám 2018 októberében, szívrohamban. Utána sokáig semmi, aztán 2020 áprilisában meghalt a nagynéném, anyum nővére, rákban. Aztán kezdtem újra helyrejönni, de az anyai nagymamám öccse is meghalt 2 hónapja. És nemrég akire azt hittem hogy a legjobb barátom, eldobott, mert komolytalan vagyok, aztán nemrég megtudtam hogy azt a titkom, hogy meleg vagyok, kikotyogta, és sz egész osztály tud róla. Úgy kb. Ennyi. Emelett sok pasi átvert, kihasznált, játszott velem. Egyikük azt mondta, most lett szingli, találkoztunk, második randin lefeküdtem vele, utána közölte hogy van párja. Anyámék is állandóan a nyakamon vannak, és úgy érzem, nem bírom, gyenge vagyok ehhez.
2022. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

14-es, ugyan nekem nem volt ennyire szörnyű az eddigi életem, de valamelyest át tudom érezni, amit írsz.

A családodat nem te választod, neked rengeteg nehézséget okoztak, de ez egyáltalán nem a te hibád! A tőlük való függésednek lassan vége. Gondolj arra, hogy egy-két év, esetleg egy kicsivel több, és utána a saját életedet élhetedet, nem kell majd állandó jelleggel nekik megfelelned.

A halálozások engem is mindig megviselnek. Szörnyű látni, amikor egy betegségtől lassanként leépül valaki, aki számunkra fontos. Sokszor néztem már végig ezt a folyamatot, nem könnyű. Sajnos ebben nem tudok tanácsot adni, én sem tudom, hogy hogyan lehetne könnyebben átvészelni az ilyen időszakokat.

A barátok legnagyobb része idővel eltávolodik tőled, ez természetes. Ne rágd magad azon, hogy ő minek gondolt téged! Te te vagy, ő valamilyen oknál fogva jelenleg nem ilyen emberekkel akar barátkozni. Nem kell ennél többet belegondolni. Mindenki más, és biztos vagyok abban, hogy rengeteg ember van, aki szívesen barátkozna veled, még akkor is, ha ezt most nem így gondolod.

A melegség nehezebb téma. Én hat éve küszködöm saját magam elfogadásával, és bár szerintem jól haladok, még mindig nagyon távoli a cél. Ehhez idő kell, legfőképpen az tudna neked is segíteni. Persze, az is fantasztikus kedved tud adni, ha találkozhatsz korodbeli, nyíltan meleg személyekkel. Nekem eddig egyszer nyílt rá alkalmam, de az ő környezetében teljesen más ember voltam, máshogy viselkedtem, természetesen jó értelemben.

Én 12 évesen, több mint öt éve voltam nagyon közel az öngyilkossághoz. Akkoriban gyűlöltem magam, amiért nem mertem megtenni, most hálás vagyok, amiért nem tettem meg. Hidd el, idővel jobb lesz! Tudom, néha nagyon nehéz türelmet kovácsolni, ha alapanyagként csak folyamatos stressz, öngyűlölet, reményvesztettség, kilátástalanság, szorongás és depresszió áll rendelkezésre, de mindig van, amiből erőt tudsz magadnak meríteni, csak meg kell látni az apró jókat, a hétköznapi csodákat.

Ha gondolod, nagyon szívesen beszélgetek privátban. Egy 17 éves, meleg fiú vagyok. Ez igaz mindenkire, aki úgy érzi, hogy szeretne beszélni, de nincs kivel.

2022. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Tessék felállni a padlóról! Nekem 2 éve halt meg a társam. Neki köszönhetően megtudtam milyen az, amikor az embernek IGAZI TÁRSA van, érzem a hiányát, és mégsem adom fel azt a lehetőséget, hogy majd egyszer újra lesz valaki, akivel kölcsönösen fogjuk szeretni egymást. Vele pedig majd egyszer (remélem az még sok-sok évtized múlva lesz) odaát ujra fogok találkozni, és ujra együtt leszün. Addig pedig nem adom fel azt, hogy az itt és mostban is legyen kölcsönös szerelmem. Úgyhogy senki se adja fel, mert nem szabad feladni! Az életet sem, bármennyire is nehéz néha.
2022. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna hogy ilyen érzelmek törnek elő.

Mindenkinek kitartást kívánok a nehézségeitek legyűréséhez.

Egyszer minden jobbra fordul.

2022. nov. 8. 00:00
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom mondani mindenkinek, hogy tartsatok még ki! Én hiszek abban, hogy ha valaki ilyen borzalmakon megy keresztül, akkor igenis helyre dog billenni a mérleg és jönnek majd a jó dolgok is.

Nyilván nem múlasztják el a fájdalmat, de enyhíteni tudják

2022. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Szeretek fiatalokkal beszélgetni, és segíteni is szeretnék, ha valaki rászorul! Nyugodtan írhatok!
2022. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek jól esne beszélgetni....írjon.
2022. nov. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!