Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Inkább komoly kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább komoly kapcsolatot kerestek vagy tartós szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hotbullon vagyok csak fent és ahogy látom a többség csak szexkapcsolatot keres.

2022. nov. 7. 20:10
1 2 3
 1/23 Perverzsrac94 ***** válasza:
92%

A hotbull szinte az egész meleg "társkeresés" legalja. Pedig az már teljesítmény. Na, ott tényleg mindenki csak d.gni akar.


28/F

2022. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Csakis komolyat, de nem hittem, hogy ennyire nehéz, szinte lehetetlen :(

F/Bp

2022. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is fent vagyok hotbullon, komoly kapcsolatot keresek, de nem jött össze. Volt aki még ki is oktatott hogy ez nem társkereső, csak szexpartner kereső😂


18/F, BP

2022. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A hotbull az internet egyik pöcegödre, hasonlóan a Badoo-hoz, a Gayromeó egyre kihaltabb, a Tindert ajánlom egyedül.
2022. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot keresek ,szeretem megismerni a másikat.szeretem ha tisztában vagyok vele ki is a másik,milyen pasi....mielőtt ki tudom jelenteni hogy egy pár vagyunk.Viszont az emberekkel nem tudok játszani.nekem a szex kevés.nekem maga a pasi kell szőröstűl bőröstűl.és van egy kegyetlenül hangzó véleményem:aki azt mondja hogy a külső nem számít,az nem mond igazat,vagy nem társat keres hanem szexelni akar.fontos a kinézet és a belső.....együtt.ám a kinézetben lehet kompromisszumot kötni.....de a belsőbe szerintem nem.
2022. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerettem szeretni és szeretve lenni, amíg még volt kivel. Erre már semmi esélyt nem látok, alkalmit sem tudok összehozni, pedig romeon, grindren és tinderen is arcképpel és normálisan kitöltött profillal vagyok fent.

Hotbullon és dirtycodeon is fent vagyok, de ott már 18+ képekkel, de ott sem jön össze semmi. Igazából már a kezdeményezést feladtam, ha szerencsém van és nálam kezdeményez valaki, azzal meg mindig van valami gebasz... pl kapcsolatba van, csak azt akarja hogy megdugjam, vagy semmilyen téren nem illünk össze.

Nem tudom melegként a szerelmen kívül mi éltethet még engem, ugyanis családom sosem lesz. Egyre inkább azon rágódom, hogy valójában nem akarom ezt az életet élni és jobb lenne minél hamarabb véget vetni ennek.

22F

2022. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Jajj neeee!!!!
2022. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
22évesen azért nem kéne így gondolni.előtted az élet és még ki tudja mit hoz....tudom ,tényleg nehéz normális embert találni.nekem sem megy.devtürelmesnek kell lenni
2022. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#6

Romeos nicked?

2022. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
#3-as vagyok. Én 18 évesen érzem úgy, hogy nincs más kiút, egyszerűen annyira szar dolog történt az életemben, nem csak a pasik, és már úgy érzem, ezt érdemlem, jobb nem lesz. Múlt héten majdnem elgázoltak. Akkor örültem hogy megúsztam, de azóta folyton arra gondolok, jobb lett volna,
2022. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!