Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy nem akarok komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy nem akarok komoly kapcsolatot lehet indok a szüzességemhez?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok aki nem is a legvonzóbb és visszahúzódó is vagyok. Szóval szerintem egyéjszakás kaland alapból kizárt mert nem nincs meg hozzá a tehetségem. Komoly kapcsolatot nem szeretnék, nem, nem fogok azért benyalni egy nőnek meg Rómeót játszani hogy megfektessem. Olyan nő érdekelne aki átjön lecumizza a farkam beteszem neki és szépen hazaballag ehhez meg szerintem én lúzer vagyok, de tudok esetekről hogy ez létező dolog a kis városkámban.


Prostihoz félek menni, hogy elveszi a pénzem és nem is kapok puncit, lever a stricije vagy valami. Másik dolog csak gumiban szexelni nemhiszem hogy jobb, mint a Fleshlightem (van kettő is).


Végezetül minden nap kicsapom a bambuszomat egy jó poreszra néha Fleshligtel, néha az nélkül. Nem mondom hogy nem hiányzik a szex, de szerintetek van valami esélye egy incel féleségnek csupán szexkapcsolatra?



2020. ápr. 24. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Pedig menj csak prostihoz, jobbat nem érdemelsz...

Még az alkalmihoz is meg kell becsülni a nőt, egyenrangúnak tekinteni, lefutni a tiszteletköröket. A nő egy másik ember, nem egy élő fleshlight.

Amíg ezt nem érted meg, es azzal a dumával jösz hogy azért vagy sikertelen mert "nem játszod a rómeót"(??), addig ne keserítsd egyetlen nő életét se.

N

2020. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem az az indok.

Egy felszínes, semmirekellő, másokat nem tisztelő kis gyökér vagy. Ez lesz a probléma.

2020. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Csak nevetni tudok rajtad. Ezzel a véleménnyel amit leírtal konkrétan a nőkről inkább anyukádtól kérjél két nagy büdös pofont szerintem. Pedig szeretem a, szűz fiúkat.

27/L

2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolat van (nagyon jó kapcsolat), Flesh az akad, meló van. Chill out, te kis buta. XD
2020. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!