Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mentális betegséggel élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegséggel élő melegek, nektek hogyan megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Amikor elmondom valakinek, hogy mi a helyzet velem, látom a tekintetén, hogy "két lépést hátralép", egy fal lesz köztünk. Onnantól már nem érdekli az ember, mert csak egy "bolondot" lát.

2022. okt. 12. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, nem léptem hátra. De a második találkozás után eltűnt..

Bolondnak semmi esetre sem tartanék senkit !

2022. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen. Eleve már az ismerkedésben is korlátoz, így odáig se jutok el, hogy elmondjam mi a helyzet.
2022. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne az első pillanatban zúdítsd a másik ember nyakába. Az emberek többségének lövése sincs a mentális betegségek típusáról, kórképéről. Majd ha kialakult a kapcsolat akkor közöld vele - addig nem is tartozik rá.
2022. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem derült ki, hogy mi a problémád. Milyen mentális betegséged van? Én erősen paranoid vagyok és ezt nem mondom el senkinek érthető okokból.
2022. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Depresszió és kényszerbetegség. Egy randin még tudom titkolni, de egy párkapcsolatban már nem menne.

2022. okt. 12. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Depresszió és kényszerbetegség nekem is van. Mondjuk nekem az állandó takarításra és sok kézmosásra van kényszerem meg olyan dolgokra is, amiket inkább nem írok le. Közepes depressziós epizóddal és generalizált szorongással. Nekem az a véleményem, hogy ezt lehet úgy is tálalni, hogy ne legyen olyan vészes. Neked mire van kényszered?
2022. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Neked mire van kényszered?"


Tisztálkodás főképp, de alapvetően minden gondolatomban ott a félelem a beszennyeződéstől. Rettegek a vegyszerektől is, hogy olyan egészségkárosodást okoznak, ami életem végéig megmarad.

2022. okt. 12. 23:14
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáternél jártál? Egyébként én is félek a beszennyeződéstől, de nem a vegyszerektől, de nem a vegyszerektől, hanem konkrétan a nemi betegségektől. Volt, hogy többször leteszteltettem magamat, szerencsére sohasem kaptam el semmit. Jött most egy súlyos roham, hogy mi lesz ha a sok gyógyszer kikészíti a szervezetem, szedek vagy 8 félét. Szerencsére van egy súlyos betegségem, így kéthavonta megnézik a vérképem, minden rendben van, így megnyukszok. Tanácsolom, hogy vizsgáltasd ki magad, hogy minden rendben van-e (testileg és pszichésen), így ha minden rendben van, oldódni fogsz, az is lehet, hogy enyhül a betegséged. Őszintén én megértem, ha bolondnak néznek éppen ezért nem szeretek ezekről beszélgetni ismerkedésnél. Szerintem alkalminál nem kell tudniuk róla, kapcsolatnál meg elkerülhetetlen, hogy tisztázd a dolgokat.
2022. okt. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam az ilyet elítélni csípőből.az hogy valakinek van egy mentális betegsége az nem azt jelenti hogy bolond.
2022. okt. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem csak én vagyok ilyen.

Én is félek a fertőzésektől,generalizált szorongás,szociális fóbia.


Igen,így nehéz a szex.Van,aki pl simán kézmosás nélkül képes ujjazni pl.


Én is félek a vegyszerektől.Vagy sosem ennék abból,amit más főzött.

2022. okt. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!