Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt mentális betegségge...

Vannak itt mentális betegséggel élő fiatalok, akik társaságot szeretnének? Kinek-mi a nyűge?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 05:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Diagnosztizált esetre gondolsz, vagy "elég az" ha tudja magáról,hogy mentálisan beteg?
2021. aug. 26. 08:27
 2/14 anonim válasza:
Igen, incelségben szenvedek. 28/F
2021. aug. 26. 08:58
 3/14 anonim válasza:

Van egy pár betegségem, de mindel foglalkoztam éveken át hogy jól legyek. 21F

Ha akarsz dumálni írhatsz, vagy bárki.

2021. aug. 26. 09:29
 4/14 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha akarsz beszélni, vagy szintén más is.
2021. aug. 26. 10:39
 5/14 anonim válasza:

Áhh gyerekek én mindent legyőztem!:))))


Ocd, pánik, szorongás, deperszonalizáció 4 évig. Már 3 éve királyul érzem magam!;)


Ez is olyan betegség mint a többi. Ne add fel!

33F

2021. aug. 26. 10:43
 6/14 anonim válasza:
Nekem semmi bajom, ezt a hangok is megmondták!
2021. aug. 26. 12:15
 7/14 anonim válasza:
Toxikus kapcsolat iszonyat leepitett, depresszioba estem majd 2 évig alig tudtam kimaszni belőle. Majd online megismerkedtem egy lannyal akivel szepen lassan egymásba szerettünk. Mindent elmondtunk egymasnak a multunkrol az eletunk es h mit szeretnenk tőle. Felevig tartott online majd ugy dontottunk megprobaljuk a kapcsolatot kikoltozott hozzam külföldre h együtt éljünk es dolgozzunk. Időt kertem tole h visszaszokjak az egészbe szexualis téren es a kapcsol reszehez mert ugye régóta egyedul voltam. Nem tudtam munkat talalni neki, ami meg lehetett volna nem volt jo neki. A szexben csodot valottam de probalkoztam ahogy tudtam, megunta 3het mulva onnantól minden szarnak hivott amikor olyanja volt es kijelentette h hamarosan elkell menni mert dolgoznia kell valahol ahol van munka. Ezert kezdtem befordulni es visszaesni a gödörbe, annyi dologgal meselte tele a fejem (sise hagy el, szeret, megoldjuk együtt, csaladot akar velem es gyerekeket minden amit valaha hallani akartam :() annyira szerettem h majd belehaltam elkezdett eljarkalni mar nem szexeltunk mert belefaradt. Megcsalt elhagyott 1 napra ra mas parja volt es hatalmas szerelem elhalmozta mindennel amit nekem nem hagyott mondván spóroljak ne koltsek hulyesegekre. Elmentek patnapra egy szep helyre, amikor en akartam nyaralni vinni azt mondta nem kell, amikor szabadsagot akartam kivenni arra is azt mondta h ne vegyek ki miatta. Lestem a szavat mindig barmit kert megtettem es probalkoztam mundig bujtam mindig mondtam milyen szep milyen jo es h szeretem. Probaltam vele megbeszelni letiltott majd feloldott elmondott minden szarnak gecnek es h megcsalt mert semmiben se voltam jo es nem vittem sehova nem vettem neki semmit es tarsai. Es h az uj pasija mindenben jobb es h en csak bantottam es nem is szerettem csak azert kellett nekem h legyen valakim. Azota nibcs életerőm nincs mar senkim nem elvezek semmit, nem tudok rendesen enni inni aludni edzeni a gyomrom szarakszik osszevan szorulva, a mellkasom szur a fejem faj. Nem volt semmim rajta kívül es szamomra tenyleg tokeletes volt es az elso 3hetben tobb szeretetet kaptam tole mint barkitol ezen a vilagon de csak igy eldobott. Es meg extran le is epitett ez az o szajabol meg roszabbul esett. A munkamban is egyre roszabbup teljesitek, nem latom a kiutat remenyt h valaha bárki is elviseljen ha o se tudott. Azota merevedesem se volt. Rosszul vagyok minden nap, egyedül vagyok es beszelni se tudok mar senkivel sem. F/28
2021. aug. 26. 14:20
 8/14 anonim válasza:
Az idő megoldja előző.Jobban leszel majd csak akarnod kell.Ha ezt túléled keményebb leszel , megedződsz
2021. aug. 26. 16:52
 9/14 A kérdező kommentje:
1# Diagnosztizáltra gondoltam.
2021. aug. 26. 18:45
 10/14 anonim válasza:

Bipoláris depresszióval lettem diagnosztizálva tiniként. Jobb a helyzet, mint régen, de nem múlt el a dolog.

Régen skizofréniára utaló tüneteim is voltak, alvászavarom, meg sajnos az önbántalmazás sem volt ritka, aminek most bánom a nyomait. :'D Ezek már nincsenek jelen szerencsére.

De megmaradtak mentális defektek, amiket nem nagyon tudok betegségnek hívni.

Ha valaki hasonlóan elbaxottnak érzi magát és társaságra vágyik, nyugodtan írhat. ^^

22/F, Budapest

2021. aug. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!