Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeo oldalon talált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo oldalon talált már magának párt, esetleg alkalmit ami rendszeres?

Figyelt kérdés
Valakinek összejött már egy kapcsolat, vagy legalább egy olyan rendszeres alkami kapcsolat ami hosszabb távon működött összeköltözés nélkül? Mindenki a herceget keresi, érzéketlen szexekkel. Más mit tapasztalt?
2022. aug. 15. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
A romeo kb. 25 éves korig működik ha helyes vagy és hasonlót keresel, egyébként időpazarlás kb.
2022. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

En a baratommal ott jottem ossze 6 eve vagyunk egyutt es egyutt is elunk, igau tobb ev utan koltoztunk ossze. Veletlen talaltam ra de azota sem bantam meg h akkor rairtam.

En ot koszonhetem a Romeonak. Illetve az elozo par kapcsolataim amik nehany honaposak voltak azokat is ott talaltam. Szerintem nem az oldal a hibas, hanem az emberek.

2022. aug. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve ott ismertem az akkori páromat, 2 évig voltunk együtt. Szóval bármit lehet ott találni. Jó dolgokat nagyitóval és kitárt szivvel :)
2022. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Két kapcsolatom ott kezdődött.Egyik csak fél éves volt, de a másik, igazi szép kapcsolat volt, közös élettel-sajnos három év után lett vége:(

Azóta nem mentem fel a Rómeóra.

Egyébként mindkét srác egyszerű, nem világszépe volt,de emberileg sokat adtak....csak hát, a hűség ugye....

2022. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!