Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális, értelmes ,párt' találni a meleg világban?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, sosem voltam az a szexeljünk mindenkivel aki él és mozog típus. Nekem sosem hiányzott annyira a szexualitás, először azt gondoltam, hogy meleg vagyok de aszexuális, mivel volt hogy 2 évig semmi nem volt senkivel és teljesen vígan elvoltam. Aztán rájöttem, hogy...azt hiszem a szó: pánszexuális vagyok, ha az jelenti azt, amikor érzelmek nélkül nem tudok senkivel együttlenni, de közben meg az anális és orális szex így sem hiányzik, ahogyan komoly kapcsolat sem, mert imádok független lenni és szabad. Viszont...hogy is írjam, az hiányzik csak, hogy valakivel elmenjünk napközben edzeni például, aztán hazaérünk, lefürdünk, eszünk, főznék neki finomságokat, utána elmennénk sétálni, majd este megnéznénk egy South Park sorozatot például, közben simizném, masszíroznám majd utána összebújva aludnánk, ennyi. Szóval én minden cuki dologgal kényeztetném, főleg simogatás, ölelés stb. És ezt nem kellene minden nap, csak mondjuk amikor mindketten úgy érezzük, ha minden 3. napon, akkor minden 3. napon. Olyan lenne, mint egy barát, de mégsem barát, de nem is a párom lenne, hanem csak egy...nem is tudom minek hívjam. :) Csak nagyon meg vagyok lőve, mert eddig sehol nem voltam fent, de regisztráltam a Romeo nevű oldalra direkt ezért, na mondom hátha, ezeket kiírtam mit szeretnék, hogy nem szeretnék szexet, sem komoly kapcsolatot,csak egy barát szerűt valakit, szeretném ha ápolt, igényes, intelligens, értelmes, STD szűrésekkel rendelkező stb lenne és konkrétan körberöhögött mindenki majdnem, hogy hát ezek nevetséges dolgok. Nem mondom, hogy rosszul esett, mert a melegek világát én már jól kiismertem az évek alatt és nem sok jót tudok írni róla, de azt hittem minimális esélyem lesz legalább. Csak akkor nem tudom, hol kellene keresgélnem, bárokban vagy hol? Mert én tényleg nem akarok szexet, nem érdekel más nemiszerve, hátsója stb de 99% meg szexet akar. Valami tanácsot szívesen fogadnék normális emberektől. Vagy regisztráljak vissza és várjak több ideig, hátha lesz 1 valaki majd? Mert 2 napig voltam fent, aztán törlés, lehet 1 hetet adni kellett volna. Vagy lehet nem, nem tudom, I don't have any idea. :/

2022. jún. 20. 19:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja, az STD szűrést ne értsétek félre, nem a szex miatt írtam, csak kicsit hipochonder meg tisztaságmániás vagyok és nekem számít szex nélkül is az STD szűrés.
2022. jún. 20. 19:23
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Mert maga a meleg világ se normális 🤷‍♂️
2022. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2: ugye? Akkor mégis csak jól gondoltam én is, hogy nem velem lehet a gond. Habár pont a többi miatt érzem azt,hogy velem van gond, hogy nem állok be a tömegbe. :/
2022. jún. 20. 19:36
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Romeotol sokat ne várjál
2022. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4: Igen, tudom, nem várok nemhogy sokat, hanem semmit. Csak ha ott nem, akkor hol keressem? Élőben az esélye, hogy ilyen embert találok egyenlő a nullával szerintem.
2022. jún. 20. 19:54
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Én szinte pontról pontra így élek a barátommal ahogy leírtad, de azért szex is van bőven.

Mi élőben ismerkedtünk meg. Kell némi bátorság a kezdeményezéshez, (főleg ha egyik fél sem levágós küllemű) de ez lehet az ára egy ilyen életnek.

2022. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találsz magadnak ilyet.rohadt türelmesnek kell lenni.sajnos manapság nem ez a módi.ezt tapasztalom legalábbis.
2022. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz helyzetben vagy. Az amiket leírtál azok nagyon jó dolgok, én is kb ezeket keresem egy kapcsolatban, viszont a szexualitás is fontos számomra és én nem tartom a magamfajtát sem valami gyakorinak (legalábbis eddig ez jött le nekem), hát qkkor még a hozzád hasonlókat. De ne add fel, boutos van hozzád hasonló, aki ezeket a dolgokat szeretné és többet nem. Keress tovább, sok olyan al fogsz összefut i aki csak a szexet akarja, de azokat át kell lépni. Légy kitartó, elvégre a boldogságéet meg kell dolgozni. Én szurkolok ha ez számít :)
2022. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

6: na, ennek örülök. Én nem ítélem el, akik kapcsolatban szexelnek, igazából szerintem a heterok és melegeknek is a jó 95%-a biztosan szexuálisan is aktív kapcsolatban. Csak nekem nehezebb a dolgom, mert ahogyan írtad, ha még az utcán pl valaki külsőre bejön és odamennék hozzá, hogy cuki vagy valami, akkor 1. vajmi kevés az esélye, hogy ő egy aszexuális vagy demiszexuális. 2. biztosan úgy venné, hogy szexelni akarok vele és azért mondtam neki, hogy cuki. :D Szóval...not easy. :/


7:évek óta türelmes vagyok. :)


8:na hát igen, biztosan neked is nehéz. De valljuk be, nekem még 3x nehehezebb. :D:( Köszi, én is szurkolok neked. :)

2022. jún. 20. 21:12
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Ezekkel a feltételekkel a heteró világban is kB. 0,01% lenne az esélyed, de hogy nem is igazán próbálkozol így valóban marad a 0%.
2022. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!