Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális, értelmes ,párt' találni a meleg világban?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, sosem voltam az a szexeljünk mindenkivel aki él és mozog típus. Nekem sosem hiányzott annyira a szexualitás, először azt gondoltam, hogy meleg vagyok de aszexuális, mivel volt hogy 2 évig semmi nem volt senkivel és teljesen vígan elvoltam. Aztán rájöttem, hogy...azt hiszem a szó: pánszexuális vagyok, ha az jelenti azt, amikor érzelmek nélkül nem tudok senkivel együttlenni, de közben meg az anális és orális szex így sem hiányzik, ahogyan komoly kapcsolat sem, mert imádok független lenni és szabad. Viszont...hogy is írjam, az hiányzik csak, hogy valakivel elmenjünk napközben edzeni például, aztán hazaérünk, lefürdünk, eszünk, főznék neki finomságokat, utána elmennénk sétálni, majd este megnéznénk egy South Park sorozatot például, közben simizném, masszíroznám majd utána összebújva aludnánk, ennyi. Szóval én minden cuki dologgal kényeztetném, főleg simogatás, ölelés stb. És ezt nem kellene minden nap, csak mondjuk amikor mindketten úgy érezzük, ha minden 3. napon, akkor minden 3. napon. Olyan lenne, mint egy barát, de mégsem barát, de nem is a párom lenne, hanem csak egy...nem is tudom minek hívjam. :) Csak nagyon meg vagyok lőve, mert eddig sehol nem voltam fent, de regisztráltam a Romeo nevű oldalra direkt ezért, na mondom hátha, ezeket kiírtam mit szeretnék, hogy nem szeretnék szexet, sem komoly kapcsolatot,csak egy barát szerűt valakit, szeretném ha ápolt, igényes, intelligens, értelmes, STD szűrésekkel rendelkező stb lenne és konkrétan körberöhögött mindenki majdnem, hogy hát ezek nevetséges dolgok. Nem mondom, hogy rosszul esett, mert a melegek világát én már jól kiismertem az évek alatt és nem sok jót tudok írni róla, de azt hittem minimális esélyem lesz legalább. Csak akkor nem tudom, hol kellene keresgélnem, bárokban vagy hol? Mert én tényleg nem akarok szexet, nem érdekel más nemiszerve, hátsója stb de 99% meg szexet akar. Valami tanácsot szívesen fogadnék normális emberektől. Vagy regisztráljak vissza és várjak több ideig, hátha lesz 1 valaki majd? Mert 2 napig voltam fent, aztán törlés, lehet 1 hetet adni kellett volna. Vagy lehet nem, nem tudom, I don't have any idea. :/

2022. jún. 20. 19:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is a baráti,érzéki, sőt szexmentes dolgok fontosabbak...Ebben megértelek.

DE !

Az állandó összebújás, simogatás és kényeztetés egy idő után nagyon terhes és unalmas tud lenni.

Még ha nincs is szex, de csók, ölelés, az fontos. És az énidő !


Nehéz dolgod lesz, ugye tudod ?

2022. jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg a csókkal meg a pettingel hogy állsz/?
2022. jún. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az érzelmi kötődés a meghatározó, de nem tudok ellenállni a testi dolgoknak, a szexuális étvágyam nagy.

Ami nekem legjobb lenne: valaki akivel megvan az érzelmi töltet, kötődés, és még a testi dolgok. Talán legjobb lenne külön élni, megadni a szabadságot egymásnak, egyik nap egyikünknél másik nap másikunknál lenni. Így mindenki tud a saját dolgaival is foglalkozni. Nem szeretem én sem a nyomulást, ill. kapcsolat alatt is sokszor éreztem, hogy kellene 1-2-3 nap egyedüllét.

Ehhez két olyan ember kell aki félúton van a szociális és antiszociális típus között.

Úgy jó együtt lenni, ha az mindkét fél számára kölcsönösen boldogságot okoz, akkor nem laposodik el a kapcsolat.

2022. jún. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

A legjobbak egyike, amit a 13-as írt.

Nagyon fontos az egyéni feltöltődés,az énidő.Sokkal értékesebb valaki,akit nem mindennap látok,kapok meg,mint a megszokott sablon.


Ha lenne kapcsolatom /újra/, csak ilyenben gondolkoznék. De az érzelmek fontosak,mert a jó testiségnek az az egyik alapja!

2022. jún. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

11: én egy szóval sem írtam, hogy minden nap vele lennék. Nekem is szükségem lenne az énidőre. :) Szerintem a csók sem fontos.


12: sehogy, nem szeretem semelyiket.


13: na, hát valami hasonlót keresek én is, nem rossz amit írtál, de én szexualitás nélkül. Erre írtam azt, hogy nem kapcsolat, hanem inkább barátság, de nem is barátság hanem kicsit több.

2022. jún. 21. 07:53
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Aki nem szereti a csókot, azzal nem ismerkednék, tuti.

Az egyik legszebb, legjobb dolog a világon,még ha csak az is van esetleg egyedül a testiségből.

2022. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
En meleg vagyok es bar nem vagyok aszexualis, de pont olyan sracot keresek, mint Te. Nem, nem azert, hogy engem kenyeztessen valaki, vagy, hogy fozzon ram stb. sokkal inkabb mivel mar rauntam, hogy itt mindenkinek csak es kizarolag a szex korul forognak a gondolatai. Normalis baratokat, emberi kapcsolatokat nem talalni, mert mindenki csak kefelni akar ejjel nappal, mint a nyulak..
2022. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%

17-es válaszoló, azért ne általánosíts kérlek, ha lehet. Nagyon sokan vagyunk, akik barátot, emberi kapcsolatot keres és ugyanúgy nehezen viseli el,hogy minden a szex körul forog sajnos.

Szó szerinti férfibarátságot szinte lehetetlen már találni,mert ha nincs szex,akkor nem is érdekelsz senkit. Nem csoda,hogy ennyien magányosak és nemcsak társ, hanem barát terén is !

Unalmas, fárasztó és elkeserítő minden ismerkedésnél a szokott sémákat hallani, mekkora, helyed, a sok fétisről nem is beszélve :(

2022. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
18: nyugodtan általánosíthat, mert így van, ezen kár vitatkozni. Sokan vagyunk? Hát azért olyan sokan nem vagyunk ne is haragudj, ha olyan sokan lennénk, akkor nem lenne ez. :D Mellesleg éppen ez miatt lennék inkább hetero ha tehetném, mert ott sem minden fenékig tejfel, de én azért hallok jó meg szívmelengető sztorikat ismerősöktől. Szívmelengető sztorikat érdekes sosem hallani, na ez a szomorú.
2022. jún. 21. 19:43
 20/25 A kérdező kommentje:
Mármint a meleg világból sosem hallani, azt nem írtam oda.
2022. jún. 21. 19:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!