Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális, értelmes ,párt' találni a meleg világban?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok, sosem voltam az a szexeljünk mindenkivel aki él és mozog típus. Nekem sosem hiányzott annyira a szexualitás, először azt gondoltam, hogy meleg vagyok de aszexuális, mivel volt hogy 2 évig semmi nem volt senkivel és teljesen vígan elvoltam. Aztán rájöttem, hogy...azt hiszem a szó: pánszexuális vagyok, ha az jelenti azt, amikor érzelmek nélkül nem tudok senkivel együttlenni, de közben meg az anális és orális szex így sem hiányzik, ahogyan komoly kapcsolat sem, mert imádok független lenni és szabad. Viszont...hogy is írjam, az hiányzik csak, hogy valakivel elmenjünk napközben edzeni például, aztán hazaérünk, lefürdünk, eszünk, főznék neki finomságokat, utána elmennénk sétálni, majd este megnéznénk egy South Park sorozatot például, közben simizném, masszíroznám majd utána összebújva aludnánk, ennyi. Szóval én minden cuki dologgal kényeztetném, főleg simogatás, ölelés stb. És ezt nem kellene minden nap, csak mondjuk amikor mindketten úgy érezzük, ha minden 3. napon, akkor minden 3. napon. Olyan lenne, mint egy barát, de mégsem barát, de nem is a párom lenne, hanem csak egy...nem is tudom minek hívjam. :) Csak nagyon meg vagyok lőve, mert eddig sehol nem voltam fent, de regisztráltam a Romeo nevű oldalra direkt ezért, na mondom hátha, ezeket kiírtam mit szeretnék, hogy nem szeretnék szexet, sem komoly kapcsolatot,csak egy barát szerűt valakit, szeretném ha ápolt, igényes, intelligens, értelmes, STD szűrésekkel rendelkező stb lenne és konkrétan körberöhögött mindenki majdnem, hogy hát ezek nevetséges dolgok. Nem mondom, hogy rosszul esett, mert a melegek világát én már jól kiismertem az évek alatt és nem sok jót tudok írni róla, de azt hittem minimális esélyem lesz legalább. Csak akkor nem tudom, hol kellene keresgélnem, bárokban vagy hol? Mert én tényleg nem akarok szexet, nem érdekel más nemiszerve, hátsója stb de 99% meg szexet akar. Valami tanácsot szívesen fogadnék normális emberektől. Vagy regisztráljak vissza és várjak több ideig, hátha lesz 1 valaki majd? Mert 2 napig voltam fent, aztán törlés, lehet 1 hetet adni kellett volna. Vagy lehet nem, nem tudom, I don't have any idea. :/

2022. jún. 20. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

#18# vagyok.

A magam sztoriját le tudnám írni,mert szívmelengető és meseszerű volt,amíg tartott.

De nem írom le,mert értetlenség,vagy gúny lenne,amit kiváltana.De a meleg világban is vannak még szép,emberi történetek. Legalább van mire emlékeznem...

2022. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat nyilvan az en tapasztalataim nem reprezentativ esetek, de azert az eleg gaz, hogy az egyik nem erti meg a baratsag szo jelenteset es rogeszmejeve valik, hogy o tobbet akar, majd jon egy ujabb kedves ismeros es ugyanez a lemez. Meg az is milyen mar, hogy elso alkalommal elkezd faggatni, hogy aktiv vagy passziv ugy, hogy fixaltuk, hogy egyszeru baratsag semmi tobb. Hat akkor ez mi? Nem tudok rola, hogy hetero baratoknal napirendi tema lenne, hogy ki mit, hogyan szeret az agyban. Tehat igen, altalanositok, mert nem egy esetrol beszelek es mar megcsomorodtem a sok probalkozasban. Egy nyugtat, hogy a sok szexista is vegul mind egyedul marad majd, ket szek kozul a pad ala. Kefelhet jobbra balra, de amikor idosebb lesz es nem lesz aki a szaros pelenkajat kicserelje, vagy aki egyszeruen ranyissa az ajtot majd rajon. Jo ez durva volt, de igy gondolom. Ertekes emberi kapcsolatra nincs igeny csak lepedoakrobatikara.
2022. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok.


Sajnos ez nekem is így volt, a sok megismert ember közül 1 az akivel lehet néha beszélni. Az összes többi ember akart valamit, hiába én nem akartam semmit, a legrosszabb az volt mikor a legjobb barátom mondta, hogy reméli hogy nemsoká már az övé leszek.


Meleg világban azért is nehéz mert nagyon kevesen vagyunk, és a sok keresgélés után már a többség teljesen máshogy látja a világot. Ha már valakivel kedves vagy, akkor úgy veszik hogy minden téren bejön neked az illető, és elkezd nyomulni, ha elutasítod, akkor mérges lesz, rossz esetben még fenyegetőzik is.


Épp ezért keresek visszafogottabb, rejtőzködő embert, mert itt nagyobb az esély hogy "jól viselkedik".

2022. jún. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

A 13 -as válasz alapján kissé ellentmondó,hogy visszafogott és rejtőzködő barátot keresel:)

A jó viselkedés nem ezek alapján dől el, főleg, ha barátot keres valaki. A jó viselkedés egyébként szubjektív, kinek mit jelent.És egy kinézetre visszafogott férfi is lehet négyszemközt egy vadóc....

2022. jún. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig benne van a lényeg, aki visszafogott, rejtőzködő ott kevésbé van rá esély hogy betámad azzal hogy elmondja hogy meleg vagyok másoknak ha épp nem azt teszem amit kér.
2022. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!