Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeo oldalon talált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo oldalon talált már magának párt, esetleg alkalmit ami rendszeres?

Figyelt kérdés
Valakinek összejött már egy kapcsolat, vagy legalább egy olyan rendszeres alkami kapcsolat ami hosszabb távon működött összeköltözés nélkül? Mindenki a herceget keresi, érzéketlen szexekkel. Más mit tapasztalt?
2022. aug. 15. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Azt se tudom mi az.
2022. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Igen

Helyesbítve nem költöztem ösze soha senkivel, nem is akartam.

Hétvégét együtt töltjük, az elég mindkettőnknek.

2022. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 4 emberrel találkoztam onnan, 2-vel pár honapig jártunk, 1-el fél évig összejártunk csak szex céljából, 1-el pedig volt 2 randim, ami inkább csak ilyen egyszeri kaland volt. Volt még egy srác akivel sokat chateltem, randiztink is egyszer de nem illettünk össze, szal nem lett semmi több.

Ha jól tud szűrni az ember, akkor vannak fent nor ális emberek is, csak persze ez nem jelenti azt hogy elsöre meg lesz a nagy ő. De probálkozni kell, keresni kell tovább.

2022. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
6 éve vagyok fent. Soha se sikerült 1-2 találkozásnál többet kihozni senkiből. 30 vagyok, minden partner idősebb volt 40+ valamiért ők nekem érzékibbek, es jól is néznek ki, de egyszerűen senkire se tudtam olyan hatással lenni, hogy utána rám álljon és azt mondja hogy akar engem. Pedig állitolag jó velem a szex.
2022. aug. 15. 16:02
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Azt kéne észrevenned, hogy egy 30 éves pasi, ha 50 nő után azt mondja, hogy valami baj lehet a világgal, az reális. Te szimplán béna vagy. Tudom, hogy fáj, de te is pontosan tudod, hogy mik a hibáid, kezdj már el dolgozni rajta.
2022. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha volt rendszeres szexrandim egy sráccal még másfél éve szinte majdnem mindennap,míg el nem költöztem. (21 évesek voltunk). Nagyon helyes volt.

Szinte olyan volt mint ha jártunk volna,mert csak velem találkozott,és én hittem neki. Az a srác maga volt az álom.. Normális,elfogadó,és sosem a rosszat látta bennem.



Volt még előtte kb 2019-ig 1-2 alkalmim velem korabeli srácokkal,nagyon jó fejek voltak. Viszont rengeteg "mentálisan" abberált sráccal is összehozott a sors,amit nem értettem,mire jó nekik a kamuzás és a folytonos hiszti..

Volt aki kitalálta hogy feljelent mert szerinte kamu profilom van,és kapok majd egy jó kis félmillás bírságot :D Mondjuk szegény srácon látszott hogy hibádzik nála valami.

Volt aki fenyegetett meg zaklatott.


Volt két párkapcsolatom is,mindkettő a tökéletest akarta,az utolsó kapcsolatomba a srác ki is mondta pár hét után, hogy kevés vagyok neki... Mondtam okés,akkor viszlát,keress magadnak egy Ken babát...


Most a sikeres találkozások (még barátkozás céljából) is szinte reménytelenek már ezen az oldalon. Tele öntelt sráccal akik szőke tökéletes herceget várják fehér lovon. Magasan az elvárások. Mindenkiben látják a hibát csak magukba nem,már azon csodálkozok hogy saját magukkal szóba állnak. (De vannak még elenyésztően normálisak is)..


De jó tipp: Soha ne add ki senkinek a személyes adataid,első találkozások legyenek nyilvános helyen. RENGETEG MÁR AZ ABBERÁLT EZEKEN AZ OLDALOKON. Hiába nézz ki valaki jól, ha belül egy roncs mentálisan.

2022. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

"de egyszerűen senkire se tudtam olyan hatással lenni, hogy utána rám álljon és azt mondja hogy akar engem."


- Ezen nem csodálkoznék. Akárkivel találkozol,ha magas az egója a semmire,akkor úgy is lesz hiba amit találni fog benned. Egyszerűen csak rossz embereket "fogtál ki"...

2022. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Régen jó volt, amíg kb. az egyetlen komoly társkereső szerepét töltötte be Magyarországon. 6-8 éve még volt onnan több randim is, barátok, egy több éves kapcsolatom egy ottani sráccal jött össze. Most már egy fos. A komoly társkeresők zöme átment tinderre. Én is azt használom, kékről meg töröltem magam.
2022. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sikerült, több éve vagyunk együtt :)
2022. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

40 +osként érdekes módon nem tudok olyat találni, aki többet is akar,mint szex....:(

Pedig ebben lennék érdekelt.

2022. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!