Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találhat valaha párt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat valaha párt egy magamfajta pszichiátriai beteg, akire a magadfajtátok csak ujjal mutogatnak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg másokat "magadfajtátoknak" tekintesz addig aligha.
2022. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem. A magadfajtádnak csak a magadfajta felel meg.
2022. ápr. 29. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha le is írnád milyen mentális problémáid vannak. Senki sem tökéletes így majdnem mindenkinek vannak mentális problemái. Én sokszor depressziós szoktam lenni, nem egyszer gondolkodtam öngyilkosságon és régebben napi szinten szenvedtem szorongásokkal. Én megértő tudok lenni és tudom ha valakinek mentális problémái vannak milyen nehéz lehet. Nagyon sok függ attól, hogy milyen mentális problémával szenvedsz és mennyire van ez kihatással az életedre és a körülötted élőkre. Ha pánik beteg, depressziós, bipoláris vagy más fajta beteg lenne a partnerem akivel ismerkedek és van a képben egy pszichológus vagy pszichiáter aki segítséget tud neki nyújtani, és ő elfogadja a segítséget és jobb életet akar élni, akkor simán bele mennék egy ilyen kapcsolatba, persze ez attól is függ, hogy rendes életet is tud élni a másik ember és nem kell törődjek vele mert bevizel vagy hasonló dolgok. Amíg normális életet tudunk élni anélkül, hogy 24/7 ott kell legyek a másikkal, akkor simán bele mennék egy ilyen kapcsolatba. Nem mondom, hogy azok akik 24/7 törődést igényelnek azok nem érdemelnek meg szerelmet és kapcsolatot, csak szerintem én nem tudnék egy ilyen felelősséget bevállalni egyszerűen túl fiatal vagyok ehhez pénzügyileg nem is állok stabilan a lábaimon, nagyon sok dolog van amit ki akarok próbálni és át élni. És ha valaki hasonló helyzetben van mint én vagy simán neki is túl sok lenne ilyen emberrel törődni, akkor nem hibáztathatsz ezért a döntésért senkit.
2022. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyen kérdéssel indítasz, akkor sem kellenél, ha egyedül lennél a földön 'magadfajta '!
2022. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tökéletesen mentes vagyok pszichés problémáktól, a hangok is megmondták! :))

Viccet félretéve, tényleg senki sem mentes a lelki nyavajáktól, bár valóban létezik fokozatbeli eltérés, és az se minegy, ki milyen fajta lelki nyavaját képes jobban tolerálni és mit kevésbé.


Nekem erős lelkületem van, nincs káros szenvedélyem, se szuidic hajalom, viszont olyan súlyos dolgok értek, h volt már korábbaan pár évre súlyos depressziüm. Az volt az egyetlen ilyen kórképem, egyébként nem hivatalosan, d utólag szinte tuti, hogy sőlyos depresszióba estem.


A stressz is lelk9i nyavaja, na az szinte mindenkire jellemző vmilyen fokon.


Javaslom , kérdező, ne általánosítsz, h lelki gond,, hanem konkretizáld, mi a helyzet veled. Aztán találsz valakit, aki pont azt a fajta lelki nyavaját tudja könynebben tolerálni, mint más lelki nyavaját.


A poén az lesz, amikor tali után ráébredsz, h valamilyen szintű, fajtájú lelki nyavajája a partnerednek is van.

Az embereknek mindig el kell viselni egymás nyavajáit, hiába noh, a kompromisszumok és az alkalmazkodás is az élet része.

2022. máj. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!