Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne Budapesten valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne Budapesten valaha egy meleg negyed, ti beköltöznétek?

Figyelt kérdés
Ahol csak meleg pasik laknának.

2021. nov. 25. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/20 steven95 ***** válasza:
97%
Ha lenne Budapesten valaha az értelmesebbeknek egy negyed, hagynám hogy mindenki oda költözzön, én meg ellennék a sok hülye nélkül. :)
2021. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Az majdnem olyan lenne mint a gettók. Szerintem.

Meg nem hiába nincs még ilyesmi, elvégre nem elkülönülni akarnak az emberek, hanem azt hogy emberszámba vegyék őket is.

2021. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Melegként mondom: nem.

Ahogy az előttem lévő írta: nem elkülönölni akarok, teljesen jól érzem magam a többi szexuális orientációjú ember között :D

2021. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen szempontból nem lenne értelme egy ilyen negyed létrehozásának.

Zsidónegyed azért van, mert a hitgyakorló zsidóknak megvannak a maguk igényei. Kóser boltok, önműködő liftek, zsingaóga.

Kínai negyed azért van, mert fuckin' nem tanulják meg a helyi nyelvet, viszont elegen vannak ahhoz, hogy önálló közösséget építsenek ki kínaiul besézlő boltosokkal, hazai éttermekkel (nem, a TAOnak köze sincs a valódi ázsiai konyhához:D).


Mi célja lenne egy meleg negyednek? Milyen igényt szolgálna ki, amit heteró szomszédságban nem lehetne?

2021. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

Nyugati pu. Környéke Belváros oktogon, Deák szerintem az.

Sehol máshol nincs olyan sűrűségbe meleg mint azon a környéken.

1km en belül több száz van.

2021. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

#5

Ezt miből tudod? Rájuk van írva? :D

2021. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

6#

Grider

Megnyitod ezen a környéken és max 3km en belül megtellik az

Ingyenes 50 fő amit betölt látható.

Sehol az országban ezt máshol nem tapasztaltam,Magyarországon nagyvárosok ban sincs 50fő sehol 10km belül.

Vagy Békásmegyer lakossága kis területen több mint 50e fő, és ott 10főt hoz ki átlagosan.

2021. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Az ötösnek igaza van, tényleg a gay appokon itt van a legnagyobb lefedettség :D
2021. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy vannak ilyen meleg negyedek a világban, annó volt is egy ilyen terv, az akkori Capella tulajdonása Birta László szerette volna kialakítani ott, neki még volt egy másik vállalkozása is ott a Duna parton, végül is ez meghíusult...
2021. nov. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kiegészíteném azzal, hogy ha valaki nem részletezi vagy nem akarja részletezni a pontos helyét, melyik kerület Budapesten belül, azt a grindr és a romeo is "Bp Central I-V. ker." vagy ehhez hasonló szöveggel tünteti fel, szóval lehet hogy ott az appok szerint nagy a forgalom, közben szegény ember meg kinn lakik Soroksáron...
2021. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!